DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Výdejní místo na Hradčanské je od 11.1.2024 ZAVŘENÉ. Nově je otevřené výdejní místo na Praze 8.

5 otázek pro Evičku

Eva Svobodová, obchodní zástupkyně 

Evička pracuje v Kosmetice HB už od prvních let, jako obchodní zástupkyně. Je to zkušená kosmetička, která se kosmetice věnuje s lásku přes 20 let a její práce je i koníčkem :). V tomto článku nám odpověděla na pět krátkých otázek, kterým neutekl nikdo z našeho týmu :).

 


1. Jaký je Tvůj nejoblíbenější výrobek z naší kosmetiky a proč?

Kosmetiku z Mrtvého moře jsem si oblíbila na první přičichnutí a namazání svého obličeje a těla, miluji všechny naše výrobky, které jsem si vyzkoušela a které taky používám. Za nejlepší a top výrobek považuji naše liftingové sérum s pupečníkem asijskýmJe heboučké a taková je i pleť, po nanesení tohoto zázračného séra.

 

kosmetika z Mrtvého moře HB Eva Svobodová

2. Jak o svoji pleť pečuješ?

Pleť si předem odlíčím, použiji sérum a pak krémKrémy střídám, aby má pleť neměla šanci zpohodlnět. Pak teprve může hezky vypadat :). Používám i masky na obličej, kolagenovou a hydratační masku.
 
 Kosmetika z Mrtvého moře HB Eva Izrael
 

3. Jaký výrobek je u Tvých zákazníků nejpopulárnější?

Snažím se pomáhat svým klientkám, které za mnou dochází na kosmetické ošetření pleti.
Hodně oblíbené u mých zákaznic je sérum a také rakytníkový krém, který nejen krásně voní, ale také má protistárnoucí účinky a při pravidelném používání je pleť hlaďoučká a vyživená.
 

4. Byla jsi někdy v Izraeli? Jaké místo se Ti nejvíce líbilo? 

Nejkrásnější místo a poznání bylo koupat se v Mrtvém moři, které nadnáší a po patnácti minutách máte kůži vláčnou a promaštěnou. Snažím se pečovat o celé tělo i doma a to s tělovýma peelingama, kůže je pak vypnutá a zpevněná.
 

5. Co je pro Tebe v životě nejdůležitější?

Nejdůležitější věc na světě je pro mě láska, láska ke svým dětem, přátelům a blízkým lidem. Je krásné vnímat děje a život kolem nás a především si uvědomit, že my všichni na této planetě tvoříme celek.
 
 Kosmetika z Mrtvého moře HB Evička