5 otázek pro Geňu

Naše Geňa patří mezi nejúspěšnější distributorky Kosmetiky KESEM. Její zákaznice jsou vždy na prvním místě a skladík ve Vendryni má vždy plně zásobený :). A toto jsou její odpovědi na naše otázky.

Kosmetika z Mrtveho more Gena Moravkova


1. Jaký je Tvůj nejoblíbenější výrobek z naší kosmetiky a proč?

Těžko se mi odpovídá na otázku, jelikož těch nejoblíbenějších výrobku je více. Hedvábné sérum, oční krém, šampon oliva med, balzám na vlasy mrkev, máslo s měsíčkem lékařským, máslo mošus a krém na ruce bahenní.


2. Jak Jsi se ke kosmetice dostala?

Velice jednoduše, kosmetiku mi dovážela moje dcera, když pracovala v Izraeli a mě ta kosmetika tak oslovila, že jsem ji nemohla nahradit ničím jiným
 
Kosmetika z Mrtveho more HB Gena

3. Jaký výrobek je u Tvých zákaznic nejpopulárnější?

Nejoblíbenějších výrobků je více. Je to pleťový krém rakytník, rakytníkové mýdlo, máslo všeho druhu, mýdlo na lupénku, bahenní mýdlo, bahenní šampon a u mužů samozřejmě je jednička balzám po holení a šampon a sprcháč v jednom.

4. Byla jsi někdy v Izraeli? Jaké místo se Ti nejvíce líbilo?

Byla jsem v Izraeli několikrát, protože Izrael velice milujiZáleží, za jakým účelem jedu do Izraele. Načerpat duchovní sílu a pokochat se historickými památkami - tak to je Jeruzalém a k úžasnému odpočinku Mrtvé moře nebo Eilat
 
Gena Kosmetika HB z Mrtveho more

5. Co je pro Tebe v životě nejdůležitější?

Pro mně je nejdůležitější LÁSKA.
Láska ke svým nejbližším, láska k přátelům, láska k životu, přírodě a ke své zemi.
Tu nenahradí nic na světe, ani ten největší finanční obnos.
 
"Láska je shovívavá, laskavá, nezná závist, není chlubivá a domýšlivá, nejedná nečestně, nehledá svůj prospěch, nerozčiluje se pro nepochopení ani nevzpomíná na křivdy. Není škodolibá, ale má zálibu v pravdě.
Se vším se dokáže vyrovnat. Láska nemá konce".
Bible

Pokud se chcete podívat, jak na otázky odpověděla naše účetní Vendy, stačí kliknout zde :)