5 otázek pro Míšu

Míšu můžete nejčastěji potkat v našem výdejním místě na Hradčanské, kde Vám vždy ochotně poradí s výběrem kosmetiky. Také je to tvář našich veletrhů, na kterých nikdy nemůže chybět. Spolu s Péťou se stará o bezproblémový chod firmy :). V našem týmu je již třetím rokem a za tu dobu stihla projít mnoha životními událostmi. Vystudovala bakalářské studium a v současné době je to čerstvá inženýrka :). Jak sama říká ,,Pracovat s lidmi, které máte rádi a cítíte se s nimi dobře, je polovina úspěchu." Takže Míšo, jaké jsou Tvé odpovědi? 

Kosmetika z Mrtvého moře HB Praha


 1. Jaký je tvůj nejoblíbenější výrobek z naší kosmetiky a proč?

Pamatuji si, jak mi Péťa první dny, kdy jsem nastoupila do Kosmetiky, říkala ,,Míšo, tuhle kosmetiku si zamiluješ a budeš ji mít doma všude". V tu dobu jsem se o nějaké krémy na obličej, séra, pleťové masky.. vůbec nezajímala. A pak to začalo :). Pomalu se mi koupelna začala plnit naší kosmetikou a stala se z toho taková menší závislost. Pokud bych měla vybrat své TOP výrobky z kosmetiky, tak to bude určitě čistící pěna na obličej, na tu nedám dopustit a vždy ji vozím s sebou. Krásně pleť odlíčí a zbaví mastnoty. Dalším nejoblíbenějším výrobkem je sérum s kyselinou hyaluronovou. Sérum krásně zmatní a dodá pleti potřebnou hydrataci, kterou potřebujeme v zimě i v létě. Hlavně je lehké a velice příjemné. Rozhodně jedním z nejlepších produktů je bahenní maska. Tu naprosto miluju, stačí jedno použití a pleť je okamžitě čistá, bez mastnoty a krásně sametová. Tu používám v létě klidně i obden. A poslední výrobek zmíním určitě máslo mošus na tělo. Všichni v kanceláři vědí, že na tomto máslu opravdu ujíždím :). Když vyrážím na cesty, tak ho používám na tělo i na obličej. A to je jen zlomek z toho, co mám doma v koupelně. Ale tak to má být, když člověk pracuje v kosmetice. Nemůže přeci prodávat něco, co nepoužívá sám na sobě. 

Kosmetika z Mrtvého moře HB Rosenthalerová_12. JAK JSI SE KE KOSMETICE DOSTALA?

Do Kosmetiky mě přivedla moje kamarádka Denisa, která tu dříve pracovala. V tu dobu jsem pracovala v zaměstnání, kde jsem nebyla spokojená a nutně jsem hledala něco jiného. Přála jsem si práci, kde bude přátelský kolektiv a kam se budu těšit. A přesně to jsem našla u Péťi v její firmě. Všichni tu na mě byli od první chvíle hrozně milí a v začátcích mi ochotně pomáhali. Byla to pro mě velká změna pracovat ve firmě, kde jsou zákazníci na prvním místě a pod Péťou, která svoji práci miluje a neustále přemýšlí, jak to dělat ještě lépe. V Kosmetice jsem už třetím rokem a práce mě stále baví. Za ty tři roky jsem se tu mnoho naučila a mohu říct, že z mých kolegyň se staly mé přítelkyně a toho si moc vážím. Práce by nás měla naplňovat, měli bychom ji mít rádi a když nás baví, je to na výsledku vidět :). 


3. Co tě na práci v kosmetice baví nejvíce?

Mám ráda kreativní práci a ráda něco vymýšlím, takže to je asi moje nejoblíbenější náplň práce. Ať už se jedná o facebook, fotografie, články a nebo videa, která můžete vidět na našich stránkách. Někdy mám ráda, když si vlezu k počítači, nasadím sluchátka a v tichosti a nerušeně si pracuji na svých věcech, uklidňuje mě to. Jindy jsem zase ráda, když mi sem přijde zákaznice a já jí pomůžu s výběrem kosmetiky. Práce v kosmetice nejsou jen emaily a objednávky, je to vlastně taková osobní dílna, kde si tvoříme naše vlastní plátno z Mrtvého moře. A hlavně práce v kosmetice má jedno velké plus. Můžete všechnu kosmetiku vyzkoušet :). 

Kosmetika z Mrtvého moře HB Míša Rosenthalerová


4. Byla jsi někdy v Izraeli? Jaké místo se ti nejvíce líbilo?

V minulém roce jsem měla možnost se poprvé podívat do Izraele. V Izraeli se mi tak moc zalíbilo, že jsem se tam ve stejném roce podívala celkem třikrát a určitě to nebylo naposledy. Už teď pokukuji po letenkách do Tel Avivu. Nejde říct, které místo se mi líbilo nejvíce. Mrtvé moře je tak moc jedinečné, že se to nedá srovnat s jiným místem. Podmořský svět v Ejlatu mě naprosto učaroval. Tel Aviv jsem si zamilovala pro jeho život, snídaně a krásné pláže. Na nejstarší přístav Jaffa mám krásné vzpomínky. A Zeď nářků v Jeruzalémě ve mně zanechala opravdu silné dojmy. Izrael jsem si oblíbila tak moc, že se stal tématem pro moji diplomovou práci.

Kosmetika z Mrtvého moře HB Izrael Michaela Rosenthalerová


5. CO JE PRO TEBE V ŽIVOTĚ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ?

Rodina. Není tu ani jedna chvíle, kdy by tu pro mě nebyla. Díky jejich péči, času a lásce jsem tím, kým jsem. Rodina je naší součástí a pokud máme to štěstí, tak je to největší dar, který můžeme dostat. Díky nim miluju cestování, kterým si plním své sny. Protože mít sny je v životě důležité, posouvají nás dál a pomáhají nám růst. Rodina, zdraví, láska a přátelé.. co víc je potřeba :)

Kosmetika z Mrtvého moře HB Michaela_2

Co na otázky odpověděla třeba Péťa si můžete přečíst zde :)