5 otázek pro Vendy

Vendy, účetní Kosmetiky HB

Naše Vendy má v Kosmetice pod palcem účetnictví a stará se o to, aby Vaše platby dorazily v pořádku až k nám :). Sice s námi není každý den, ale my se na ni vždy moc těšíme. Vendy nám s její kouzelnou dcerkou Lili vždy zpříjemní pracovní den. Vypadá to, že Lili taky jednou bude stejně dobrou účetní. Zatím si moc oblíbila práci se šanony, které nám vytahuje ze skříněk :). Stejně dobře jí jde i občasné pózování s našimi výrobky, které vždy zaujatě zkoumá.

Kosmetika z Mrtvého moře HB Vendy


1. JAKÝ JE TVŮJ NEJOBLÍBENĚJŠÍ VÝROBEK Z NAŠÍ KOSMETIKY A PROČ? 

To nejde takhle říct, je toho hodně :). Mám asi nejradši pleťové krémy – na noc zpevňující noční nebo kolagenový a na den proti vráskám. Ale taky jsem si oblíbila bahenní masku.


2. Jak Jsi se ke kosmetice dostala?

S majitelkou firmy Péťou se znám z jejího posledního zaměstnání před tím, než začala podnikat na plný úvazek. Už tehdy vozila Kosmetiku HB z Izraele a mě tehdy zaujala teda především cenou, protože kosmetika z Mrtvého moře, která se běžně po Praze prodává, stojí minimálně dvakrát tolik. Od té doby už nepoužívám jiné krémy. O pár let později jsme se s Péťou dohodly, že budu její firmě dělat účetnictví, a tak jsem se stala členem týmu HB :).


3. Jak zvládáš práci v kosmetice?

Práce v Kosmetice je pro mě hlavně kontakt se super lidmi. I když pro Kosmetiku vlastně pracuji jenom pár hodin v měsíci, je to pro mě příležitost, jak se dostat mezi fajn lidi během mateřské „dovolené“ :). Ne vždy je lehké to skloubit. Děti mají dar onemocnět během těch nejdůležitějších uzávěrek, ale zatím jsme si s holkama vždy nějak poradily. Péťa a Míša se snaží dělat věci pokaždé o něco lépe a to mě moc baví!

Kosmetika z Mrtvého moře HB


4. Byla jsi někdy v Izraeli? Jaké místo se Ti nejvíce líbilo? 

V Izraeli jsem byla zatím jen jednou – v Eilatu – a nadchlo mě to. Vždy jsem měla za to, že jet v zimě k moři je dost nákladné a musí se zdlouhavě cestovat. Ale v Eilatu jsme byli za 4 hodiny v úplném létě uprostřed listopadu. Příště se chystáme do Tel Avivu, Jeruzaléma a samozřejmě taky k Mrtvému moři.


5. Co je pro Tebe v životě nejdůležitější?

Samozřejmě je pro mě nejdůležitější rodina a přátelé. Kromě toho si v životě nejvíc cením svobody – toho, že můžu dělat, co mě baví, být s lidmi, které mám ráda a beztrestně říct, co si myslím.