Co vozí Evička na dovolenou?

Období letních dovolenek je tady a my Vám ukážeme, co si naše holky vozí s sebou z kosmetiky. Jaké výrobky má Evička vždy s sebou? To se dozvíte v tomto článku :).

Kosmetika HB z Mrtveho more letni vybava


1. Aloe vera gel

Ráda se sluním a vstřebávám energii ze sluníčka. Někdy se ale stane, že se sluním až moc :) a moje pokožka je červená. V tom případě ihned vytahuji Aloe vera gel, který je můj věrný pomocník na cestách. Stačí ho trošku nachladit v ledničce a jeho aplikace bude ještě příjemnější. Okamžitě mi uleví od spálené pokožky :).


2. Tělové máslo růže

Na každodenní používání mám vždy u sebe Aloe vera tělový krém. Krásně vyživuje podrážděnou pokožku a zabraňuje vysušení. Používám ho na tělo i na obličej.

Tělové máslo růže ZDE


3. Liftingové a zpevňující hedvábné sérum

liftingove serum kosmetika z mrtveho more

Sérum nikdy nezapomínám :). Je to můj nejoblíbenější výrobek, a proto ho mám vždy s sebou. Krásně mi zpevňuje pleť. Je velice jemné a dobře se vstřebává. Podporuje tvorbu vlastního kolagenu a je více výživnější než běžné pleťové krémy.

Sérum ZDE


4. Liftingové oční sérum

Oční sérum mám moc ráda. Má chladivý efekt, který mi ráno pomáhá s váčky a kruhy pod očima. Vyhlazuje malinké vrásky okolo očí a probouzí oční okolí.

liftingove ocni serum kosmetika kesem

Oční sérum ZDE


A co nesmí chybět na dovolené naší Míše? To se dozvíte v tomto článku.