DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Výdejní místo na Hradčanské je od 11.1.2024 ZAVŘENÉ. Nově je otevřené výdejní místo na Praze 8.

Co vozí Míša na dovolenou

Období letních dovolenek je tady a my Vám ukážeme, co si naše holky vozí s sebou z kosmetiky. Jaké výrobky má Míša vždy s sebou? To se dozvíte v tomto článku :).

Kosmetika z Mrtvého moře letní výbava


1. Keratinový sprej na vlasy

Keratinový sprej je můj oblíbenec právě u moře. Sůl a sluníčko mi vlasy hrozně vysušuje a já je mám pak polámané a vybledlé. Každé ráno na ně nastříkám tento sprej, který je chrání a vyživuje. Mám ho už od té doby, co jsme ho naskladnily a jsem s ním hrozně spokojená. Dokonce se se mnou podíval i na Hawaii :).


2. Čistící pěna na obličej

Čistící pěna byla můj první výrobek, který jsem vyzkoušela. Od té doby si ji stále kupuji. Ať už jsem doma, nebo na cestách, tak ji musím mít vždy u sebe a občas nosím cestovní balení i v kabelce :). Krásně odlíčí z tváře nečistoty a zbaví pleť mastnoty. Používám ji každé ráno a večer.

edited_lifestyle-3

Čistící pěna ZDE


3. Tuhý deodorant

Deodorant je nutností a tuhý Aroma je bezvadný. I na dovolené sportuji a deodorant opravdu zabírá. Má velice příjemnou vůni. Nezanechává bílé skvrny na pokožce a nebarví oblečení

1333_2dd45e-1097ea3dbde14b919ffb926fbcbb7b54-mv2

Deodorant ZDE


 4. Tělové máslo mošus

Kdo mě zná, tak ví, že tento krém je pro mě nepostradatelný. Vozím ho všude. Krásně hydratuje a nezanechává mastný film. Je to můj věrný parťák na cestách :).

Tělové máslo ZDE


5. Maska na vlasy s kokosem

Kokosová vůně to je moje! :) Miluju vůni kokosu. Masku na vlasy jsem si poprvé koupila v Izraeli u Mrtvého moře a od té doby je to také můj stálý produkt. U moře ji používám každý den a dodávám svým vlasům sílu a hebkost. Krásně se mi pak rozčesávají a ta kokosová vůně.