HLEDÁME KOLEGYNI

DLOUHODOBÁ BRIGÁDA/ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK, PRAHA 6-Hradčanská

 

Jsme malá rodinná firma a dovážíme z Izraele kosmetiku z Mrtvého moře. Provozujeme prodejnu a eshop KESEM. Velmi si zakládáme na osobní komunikaci se zákazníky a abychom udrželi její kvalitu, potřebujeme na to dalšího člověka. Ideálně hned teď a dlouhodobě :).

Hledáme někoho, kdo má pozitivní přístup k práci a náš obor mu je blízký. Klíčová je komunikační schopnost a samostatnost. Tato pozice je vhodná také pro studenty. Momentálně hledáme někoho na pondělí-čtvrtek 9-13h, v případě spokojenosti i častěji. Studentům jsme schopni vyjít vstříc.

CO BUDEŠ DĚLAT:

Komunikovat se zákazníky:
- ověřovat jejich objednávky
- připravit objednávky pro osobní výdej
- přijímat hovory od zákazníků a vyřešit s nimi jakýkoli problém, např. ztracenou zásilku, dohledání platby, pomoci s objednávkou…

Udržovat nám pořádek v papírech a lokálním skladu:
- udržovat náš menší sklad zásobený
- pracovat s fakturami a pokladními doklady v účetním systému Pohoda

CO MUSÍŠ UMĚT:

- mít vztah k našemu oboru
- být zodpovědná, protože my se potřebujeme věnovat primárně jiným oblastem ve firmě. Potřebujeme se spolehnout na tvůj díl práce.
- umět napsat souvislý text, který má hlavu a patu
- být empatická a umět dobře komunikovat se zákazníky
- poradit si v různých situacích
- rychle se zorientovat v našem systému práce a nástrojích, které používáme

Do budoucna se nebráníme navýšení práce a úkolů, v tuto chvíli ale potřebujeme skutečně jenom částečný úvazek. Práce se nedá dělat vzdáleně, scházíme se proto v kanceláři na Hradčanské, Praha 6.

Pokud se do toho s námi chceš pustit, pošli nám svůj životopis, své časové možnosti a pár slov o sobě a proč tě to táhne zrovna k nám na email info@kesem.cz