Holky z naší kanceláře

Kdo jsme?

Rády bychom Vám představily náš tým, který je schovaný za každým poslaným balíčkem, emailem, příspěvkem a telefonátem. Možná Vás nepřekvapí, že se jedná o ryze ženský tým :).


PŘEDSTAVUJEME VÁM PETRU UZAN

 

Kosmetika z Mrtveho more HB Petra Uzan

O ředitelce Kosmetiky HB jste se mohli něco více dozvědět z Příběhu naší kosmetiky, kdy při svém pobytu v Izraeli dostala nápad začít ji dovážet do České republiky. Dnes Vám, ale představíme Péťu trochu jinak, tak jak ji známe my.

Často od ní můžete slyšet větu ,, Vůbec nestíhám!“, ale my v kanceláři dobře víme, že tomu tak nikdy není a že má vše plně pod kontrolou. Jak jinak by mohla být úspěšnou ředitelkou kosmetiky, skvělou mámou a milující manželkou? Málem bychom zapomněli na titul začínající blogerky, jelikož blog www.petrauzan.cz je stále více navštěvovaný.

Péťa si z Izraele nepřivezla jenom kosmetiku, ale také lásku k izraelským tancům, baklavě a hlavně postoj ke svému podnikání, protože Izraelci se nikdy nevzdávají. A co dělá pokud zrovna nepracuje na svém podnikatelském snu? Nejčastěji tráví čas se svým manželem a dvouletým synkem, který možná jednou bude i úspěšným malířem podle obrázků, které nám nechává schované v kanceláři :) . Další velkou zálibou, kterou sdílíme snad celá kancelář, je láska k jídlu a novým chutím. Protože s plným bříškem jde práce přece mnohem lépe:)! Pokud půjdete někdy okolo naší kanceláře a uslyšíte veselý smích, bude to možná právě smích naší Péťi, který sem přijde každé ráno, hned co bude o Beníčka postaráno v jesličkách.

Petra je srdcem Kosmetiky HB <3


PŘEDSTAVUJEME VÁM EVU SVOBODOVOU

 

Kosmetika z Mrtvého moře HB Eva Svobodová kosmetička v salonu MONO

Pokud někdo zná elixír mládí, tak je to rozhodně naše Evička. S Evičkou jste se mohli setkat na veletrzích, nebo v jejím kosmetickém salónu na Praze 6, kde pracuje s Kosmetikou HB z Mrtvého moře. Zde se snaží, aby zákaznice odcházely vždy spokojené a krásné. Protože spokojené zákaznice jsou vždy radost.

Evička se kosmetice věnuje 20 let a díky tomu poznala mnoho zajímavých lidí a nových kosmetických metod, kterými hýčká nejen své zákaznice, ale i sebe. Jak sama říká ,,Pokud je vaše práce koníčkem, je to splněný kariérní sen.“ a podle toho ke své práci přistupuje  .

A co dělá pokud zrovna neomlazuje své zákaznice? V první řadě se věnuje svým třem dětem a vyráží s nimi na výlety do přírody, kde čerpá energii. Evička je vášnivá sportovkyně, snad žádný sport jí není cizí. Ve volném čase nepečuje jen o krásu svých zákaznic, ale i o svoji zahrádku. Tento koníček se pak přenáší do kuchyně, kde vaří ty nejlepší květákové placičky, které se staly důležitou posilou na našich veletrzích :). Evička nepečuje jen o svoji vnější krásu, ale i o tu vnitřní tím, že navštěvuje kurzy a studuje literaturu o osobním rozvoji.

Evička je s Kosmetikou HB téměř od jejího vzniku a díky ní Vám dnes můžeme nabídnout naše produkty a kosmetické služby na mnoha místech po České republice :).


PŘEDSTAVUJEME VÁM VENDY

 

Kosmetika z Mrtvého moře HB

Vendy je nováček týmu, ale v kanceláři je už známou tváří. Pod palcem má účetnictví, ve kterém má dlouholetou praxi. Nejčastěji tráví čas s rodinou a synkem Maxíkem, který je lamač dívčích srdcí už v kočárku, protože jeho neustály úsměv dostane každou :).

Tento spokojený úsměv určitě dostal od naší Vendy, která do kanceláře nosí každodenní dobrou náladu. Aby ne, když už jí svatba klepe na dveře. Ve volném čase ráda čte a cestuje po Evropě. Jedním z oblíbených míst, kam se vrací, je Londýn, kde se seznámila se svým budoucím manželem při pracovním pobytu.

Ačkoliv dává přednost klidnému setkání s přáteli, občas navštíví i pořádný rockový koncert. Vendy nejen rychle počítá, ale stejně rychle běhá, v klidu si zaběhne půl maraton. I my doufáme, že si s ní taky někdy zaběháme. Prozatím s ní sdílíme jen běh do oblíbené thajské restaurace pro naše milované kari :).


Ráda se obklopuje lidmi, kteří jsou pro ni inspirací. I to byl vlastně důvod její spolupráce s Kosmetikou HB a my jsme rádi, že ji tu máme :).


PŘEDSTAVUJEME VÁM MÍŠU

 

Kosmetika z Mrtvého moře HB Míša Rosenthalerová

S naší Míšou se můžete potkat v kanceláři, nebo na veletrzích. Pokud nás někdy navštívíte v Dejvicích, bude to právě ona, kdo Vás u nás přivítá :). Když zrovna není s námi v kanceláři a nepracuje jako včelka, tak usedá do školní lavice, kde se snaží získávat další vědomosti ze svého oboru cestovního ruchu.

Podle Míši by měl mít ideální den 48 hodin, aby se dala stihnout práce, škola, zábava, dobré jídlo i víno, následný relax a milující spánek :). Sice neběhá půlmaratony jako naše Vendy (i když by si je přála také uběhnout),ale hned jak napadne první sníh vyráží na lyže, kde čerpá energii a relaxuje, protože jak říká ,,Zima bez lyžování pro mě není zima“. Ačkoliv je milovnicí zimy, tak ráda cestuje za pořádným sluníčkem.

V lednu podnikla svoji zatím nejdelší cestu a to na Hawaii, to byl teprve relax. My jenom doufáme, že nám jednou někde nezůstane:).


  Chcete si také strávit dovolenou u Mrtvého moře? Přečtěte si náš článek Izrael na vlastní pěst.