Jak jsem s Kosmetikou HB poznala Izrael

Do Izraele? Už ANO!

V Kosmetice HB pracuji už dva roky. Dva roky cítím vůni přírodních mýdel, dva roky se moje koupelna plní Kosmetikou HB, už dva roky zažívám smích a přátelství v kanceláři, už dva roky mě tato práce těší a jsem jí oddaná.

Kosmetika z Mrtvého moře HB Michaela Rosenthalerová_2

Kdyby se mě někdo před dvěma roky zeptal, jestli chci navštívit Izrael, tak bych váhala a nejspíš řekla ne. Od té doby, co pracuji s Petrou, která Izrael miluje a je tam jako doma, jsem se s touto zemí, skrývající jedinečné Mrtvé moře, začala seznamovat. Nejprve jsem se seznámila s izraelskou kosmetikou, poté s izraelským jídlem a nakonec s Izraelem samotným.

Kosmetika z Mrtvého moře Míša

V březnu jsem měla možnost se do Izraele podívat na vlastní oči. Poznala jsem krásy podmořského světa v Ejlatu, neskutečné salátky v místní restauraci a nechala se nadnášet Mrtvým mořem. Každý jste určitě někdy zažil pocit, když se někam těšíte a ono je to nakonec stokrát lepší. Přesně takhle jsem se cítila já v Izraeli. Zamilovala jsem se do tepla, nekonečných pouští, milých lidí, senzačního jídla a krásy podmořského světa. 

Kosmetika z Mrtvého moře HB Míša

Když Vám tak nadšeně vyprávím o Ejlatu a Mrtvém moři, tak co teprve můj milovaný Tel Aviv? Slunečné pláže, bary na pláži, hudba, velké tržiště a tuňákový salát v Caffe Aroma....? Ale o tom zase někdy příště. Nejdříve musím tento víkend trochu vstřebat a stihnout check in :).

Každému bych přála poznat Izrael, tak jako jsem ho poznala já. Jako krásnou a bezpečnou zemi, plnou možností a nezapomenutelných vzpomínek. Vždy se těším až znovu přistanu v Izraeli a uslyším ,,ŠALOM" (izraelský pozdrav).

Když tak nad tím přemýšlím, co třeba Nový rok v Ejlatu? 

Kosmetika z Mrtvého moře HB 1

Michaela

P.S.: Chcete se dozvědět více o naší dámské jízdě k Mrtvému moři? Přečtěte si tento článek :).