DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Výdejní místo na Hradčanské je od 11.1.2024 ZAVŘENÉ. Nově je otevřené výdejní místo na Praze 8.

JAK SI STRÁVILA LETOŠNÍ LÉTO?

Začíná léto, prázdniny a vytoužená dovolená s představou odpočinku, načerpání nových sil a vzpomínek.
Každý rok přemýšlím, kam bych se ráda podívala, co jsem ještě nenavštívila a co mě láká ještě prožít.

Před začátkem léta se mi podařilo sjíždět na kánoi Sázavu. Zkušenosti jsem neměla, proto mi bylo přidělené místo na přídi a byla jsem takzvaný ,,háček". Můj kormidelník nás zachraňoval v těžkých peřejí. Můj úkol byl vyhýbat se kamenům a hodně pádlovat. Zážitek jsem tedy měla a zároveň velikou radost z cíle.

Kosmetika z Mrtveho more leto

Pak následoval let na ostrov Zakynthos, kde jsme s mojí dcerou Anetkou ráno a večer protahovaly svá těla cvičením a koupaly se v nádherně čistém moři. Caretty obrovské se nám nepodařilo zahlédnout, i když jsme se s vypůjčeným motorovým člunem vydaly na želví ostrov, kde byla želví vajíčka chráněná před turisty.

Konec léta jsem jako každoročně zakončila výletem do našich krásných Jizerských hor, kde se scházíme pravidelně přes dvacet let (maminky s dětmi, některé již s odrostlými dětmi).

Poznáváme krásy hor a vracíme se na naše nejmilejší místa, která jsou: Safírový potok, Protržená přehrada, Bílé kameny, rozhledna Štěpánka, hora Bukovec, Frýdlantské cimbuří nebo Pytlácké kameny.

Všem, kdo máte rádi turistiku a poznávání krás našich hor, moc doporučuji navštívit tyto místa. Chcete-li se dozvědět něco více o historii a nalezišti drahých kamenů, tak zajděte do muzea Jizerských hor - Jizerka.


Používáte na zimu i na léto stejnou kosmetiku? Přečtěte si náš článek a naučte se kosmetiku střídat :).