Kosmetika HB pomáhá proti dermatitidě

Tip NA DERMATITIDU od naší distributorky

 

Dermatitida je nepříjemné kožní onemocnění. Jedná se o zánětlivé onemocnění, které postihuje až 10% populace. Toto trápení postihlo i naši distributorku Sabinu. Díky Kosmetice HB z Mrtvého moře se dermatitidy na obličeji zbavila a toto je její tip :).


Díky zaslaným fotkám můžete vidět rozdíl DERMATITIDY

 

PŘED   Kosmetika HB z Mrtvého moře dermatitida     PO   Kosmetika z Mrtvého moře HB dermatitida na obličeji

Na fotografii vlevo je vidět podrážděná pokožka, která je vysušená a s pupínky. Na fotografii vpravo není po suché pokožce ani památka. Pokožka je zahojená a hydratovaná.


Luxusní sůl z Mrtvého moře

Sůl z Mrtvého moře má mnoho léčebných využití. Pro ekzematiky, lupénkáře a problematickou pleť je sůl takový  menší zázrak. Stejně dobře pomáhá léčit i dermatitidu na obličeji. Naše distributorka Sabina používala sůl na potírání dermatidy na obličeji (vždy ráno a večer). Do skleničky nasypala bílou sůl a zalila ji vodou. Sůl dávala v takové míře, aby byla voda více slaná než v běžném moři. 

SŮL KOUPÍTE ZDE


Aromatické tělové máslo mošus

 aromaticke telove maslo mosus kosmetika kesem

O účincích másla mošus už jsme psali několikrát :). Pomáhá léčit kožní problémy, ekzémy a je šetrné k pokožce. V tomto případě pomohlo zklidnit dermatitidní pokožku. Naše distributorka Sabina používala máslo mošus každý večer před spaním. Máslo mošus působilo přes noc a pokožku krásně hydratovalo. Postupně začala dermatitida ustupovat :).

MÁSLO MOŠUS KOUPÍTE ZDE


Pečujete o svoji pleť správně? Přečtěte si náš článek, který Vám poradí :)