DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Výdejní místo na Hradčanské je od 11.1.2024 ZAVŘENÉ. Nově je otevřené výdejní místo na Praze 8.

Kosmetika HB pomáhá proti dermatitidě

Tip NA DERMATITIDU od naší distributorky

 

Dermatitida je nepříjemné kožní onemocnění. Jedná se o zánětlivé onemocnění, které postihuje až 10% populace. Toto trápení postihlo i naši distributorku Sabinu. Díky Kosmetice HB z Mrtvého moře se dermatitidy na obličeji zbavila a toto je její tip :).


Díky zaslaným fotkám můžete vidět rozdíl DERMATITIDY

 

PŘED   Kosmetika HB z Mrtvého moře dermatitida     PO   Kosmetika z Mrtvého moře HB dermatitida na obličeji

Na fotografii vlevo je vidět podrážděná pokožka, která je vysušená a s pupínky. Na fotografii vpravo není po suché pokožce ani památka. Pokožka je zahojená a hydratovaná.


Luxusní sůl z Mrtvého moře

Sůl z Mrtvého moře má mnoho léčebných využití. Pro ekzematiky, lupénkáře a problematickou pleť je sůl takový  menší zázrak. Stejně dobře pomáhá léčit i dermatitidu na obličeji. Naše distributorka Sabina používala sůl na potírání dermatidy na obličeji (vždy ráno a večer). Do skleničky nasypala bílou sůl a zalila ji vodou. Sůl dávala v takové míře, aby byla voda více slaná než v běžném moři. 

SŮL KOUPÍTE ZDE


Aromatické tělové máslo mošus

 aromaticke telove maslo mosus kosmetika kesem

O účincích másla mošus už jsme psali několikrát :). Pomáhá léčit kožní problémy, ekzémy a je šetrné k pokožce. V tomto případě pomohlo zklidnit dermatitidní pokožku. Naše distributorka Sabina používala máslo mošus každý večer před spaním. Máslo mošus působilo přes noc a pokožku krásně hydratovalo. Postupně začala dermatitida ustupovat :).

MÁSLO MOŠUS KOUPÍTE ZDE


Pečujete o svoji pleť správně? Přečtěte si náš článek, který Vám poradí :)