Kosmetika HB v Tel Avivu 1.díl

Dámská jízda v Tel Avivu

Není tomu dlouho, co jsme se s bronzovými kráskami vydaly na dámskou jízdu k Mrtvému moři. Další výlet na sebe nenechal dlouho čekat a my vyrazily na prodloužený víkend do Tel Avivu. Nedá se říct, že by byl tento výlet dlouho plánovaný. Prostě jsme se jeden den vzbudily a na displeji telefonu nám svítila SMS od Petry ,,Holky, co letět v říjnu do Tel Avivu?". Všechny jsme se shodly na tom, že prodloužit si léto je skvělý nápad. A tak jsme si v říjnu sbalily kufry a odletěly za letní atmosférou, dobrým jídlem a teplým mořem.


Kosmetika HB na letišti v Praze

Do Tel Avivu jsme odlétaly v pátek dopoledne, z pražského letiště Václava Havla a už jsme se nemohly dočkat :). Letenky jsme zakoupily u letecké společnosti Smartwings. Let do Tel Avivu naštěstí není dlouhý. Trvá přibližně 4 hodiny a při příletu jsou krásně vidět městské pláže. Jelikož se jednalo o rychlo akci, tak jsme neměly štěstí na akční letenky. Ale během akce se dají sehnat letenky i za cca 2.500 Kč.


Kosmetika HB na letišti Ben Gurion

Víte jakou první věc musíte při příletu udělat? Přidat na svých hodinkách + 1 hodinu. V tomto videu jsme konečně byly v Tel Avivu, i když teprve na letišti. Naše první pocity po přistání jsme zaznamenaly na toto video :). Každá jsme měla úplně jiná očekávání. Někdo se těšil na dobrou kávu, někdo na teplo a nebo na místní obyvatele.

V pátek odpoledne vládne na letišti předšabatová atmosféra. Letiště Ben Gurion je opravdu velké. A jak jinak zde nechybí ani proslulá Victoria's Secret, která nenechá jednu dámskou peněženku klidnou :).


Diskotéka v taxíku

Už samotná jízda z letiště byla zážitek. Kvůli šabatu byla omezena vlaková doprava z letiště do centra Tel Avivu. Proto jsme musely zvolit dopravu taxíkem. Taxi jsme měly objednané předem a přímo v čas našeho příletu. Na letišti je k dispozici také mnoho taxikářů, kteří Vás do centra odvezou.

My jsme chtěly mít jistotu, že se i ve větším počtu dostaneme brzy do centra a stihneme si vychutnat ještě večerní Tel Aviv :). S naším taxikářem Urim byla jízda opravdu veselá. Stačilo říct Omar Adam (izraelský známý zpěvák) a už jsme měly diskotéku v autě a ještě i živý hudební doprovod :).


Neslyšeli jste o naší dámské jízdě u Mrtvého moře? Přečtěte si náš článek a zjistěte, co se nám u Mrtvého moře stalo :).