Kosmetika HB v Tel Avivu 2.díl

Jaké jsou pláže v Tel Avivu?

Tohle je jedna z nejčastějších otázek, kterou nám všichni po příjezdu pokládají. Přeci jenom pláž a moře nás při slově dovolená napadne jako první :). My jsme si pláže užily až až. Plavání, opalování a odpočívání... to by nám šlo opravdu dobře. Komu ne :). Ani pláže jsme nezapomněly natočit, abychom Vás do Tel Avivu vzaly s sebou.

Dámská jízda bronzových krásek z Kosmetiky HB z Mrtvého moře pokračuje! :)


Pláž, moře a plavčíci

Pláže v Tel Avivu mají 14 kilometrů a jsou naprosto překrásné. Jsou krásně čisté, písčité a hlídané plavčíky. Samozřejmě jsou zde veřejné záchodky, které nás velice překvapily. V těchto veřejných prostorách nejsou jenom čisté záchodky, ale i převlíkárny a sprchy. Vše je k dispozici zcela zadarmo a v těchto místech najdeme i první pomoc, pokud by se nám na pláži něco stalo. Nechybí zde ani plážové bary a půjčovna lehátek. Tohle video jsme natočily při ,,šabatu", kdy je na pláží mnoho Izraelců. V tento den mají Izraelci volno a chodí s přáteli na pláž nasávat energii. To by se nám také líbilo :). Sejít se každou sobotu na pláži a připravit se na další pracovní týden. 


Pro milovníky západu slunce

Západy slunce jsou všude krásné. Ten okamžik, kdy se slunce dotkne v dáli hladiny moře, je dechberoucí. Na tomto videu je vidět, že si tyto okamžiky vychutnávalo více lidí :). Pro Izraelce je západ slunce jasný signál ,,vyběhnout a cvičit". V Izraeli každý cvičí, běhá, posiluje a ještě u toho krásně vypadá. Je to pro ně naprosto přirozené. Běžce jsme potkávaly ještě okolo 11h večer, kdy jsme se ubíraly směrem k našemu ubytování. Všude kolem pláže jsou postavena otevřená fitness centra s posilovacími přístroji a nikdo se zde nestydí cvičit. Nezapomíná se ani na děti a nechybí zde dětská hřiště :).


Nestihli jste první díl bronzových krásek v Tel Avivu? Chcete se dozvědět, jak se dostat do Tel Avivu? Přečtěte si náš článek :).