Moje dovolenková HB kapezetka

Pomoc! Potřebuji Kosmetiku HB!

Víte, co je to ,,kapezetka"? Je to krabička první záchrany. V této krabičce naší Karin se skrývají výrobky, které se nebojí během dovolené použít.

Když jsme ji poprosily o nějaký krátký článek, zastihly jsme ji právě na pobřeží Itálie, kde tráví dovolenou se svojí rodinou. Karin je s Kosmetikou z Mrtvého moře už od úplného začátku. Takže je to zkušená distributorka, která svým klientům dokáže vždy skvěle poradit :). A jaké jsou její rady? To se dočtete v tomto článku :).


Právě ranní slunce olizuje mořskou hladinu, vstávám, máme poslední den dovolené, to nemám ráda. Bylo tady tak nádherně, tolik odpočinku, tolik moře, tolik slunce, tolik dobrého jídla, tolik pohody, to se mi líbí. Chtěla bych, aby to tak bylo navždycky

Kosmetika z Mrtvého moře HB ekzém_1

Ale jsem šťastná, že vše dopadlo dobře, bez problémů. I na těch našich dovolených se čtyřmi dětmi se na naši Kosmetiku HB můžu spolehnout. Sbalím základní lékárničku a vyrážíme. Patří do ní Mýdlo rakytník, Tělový krém aloe vera, Tělové máslo, Aloe vera gel. A dycinky si vystačíme :).

Kosmetika z Mrtvého moře HB_2

Na odřeninu pro dezinfekci a posílení hojení použiju mýdlo. Na píchnutí bodavým hmyzem, či jakékoliv škrábnutí použiju mýdlo. Na opálenou či na spálenou kůži použiju mýdlo. Na intimní problémy použiju mýdlo. A i když je vše v pořádku a není co ošetřovat, používáme ho úplně stejně na celé tělo.

Největší problém u moře ale bývá střet naší pokožky se sluncem. Každý reaguje trochu jinak, záleží na mnoha okolnostech. Důležité je však být připraven a reagovat.

Kosmetika z Mrtvého moře HB kosmetika

Kůže, která je opálená, potřebuje každopádně ošetřit. Záleží ale na tom jak. S rodinou rozlišujeme tři stupně střetu se slunečním zářením:

Pokud je kůže rare, čili opálená tak akorát, aplikujeme máslo jakékoliv vůně. Většinou si vozím mošus, u toho totiž nemusím rozlišovat na kluky a holky. Je to univerzální krásná vůně, která zůstává na pokožce dlouhou dobu. Poznámka pro dospělé - na večerní procházku není ani potřeba aplikovat parfém, tak je silná, podmanivá. Voní vám po něm i druhý den pyžamo. To miluju.

Kosmetika z Mrtvého moře HB péče o pleť

Pokud dojde k většímu přismahnutí, je potřeba šáhnout po Aloe vera krému. Ten taky nádherně voní, velmi důstojně a přitom svěže. S máslem si co se týče vůně jistě nezadá. Účinky ověřené. Bez něj na pobyt na slunci nevyrážíme.

Pokud je kůže rozpálená doruda tak, že byste na ní mohli smažit, nezbývá než ji zahasit Aloe vera gelem. Samozřejmě vše je potřeba natírat velmi delikátně. Zde již jakékoliv podružnosti týkající se vůní jdou stranou. Nicméně pokožku chladí, vyživuje a pomáhá regenerovat a o to jde.

U nás prý prší, tak už se těším, aspoň si odpočineme.:)

Kosmetika z Mrtvého moře HB

Karin

Distributorka Kosmetiky HB na Jesenicku 

P.S.: Zajímá Vás, jak jsem se spálila u Mrtvého moře? Přečtěte si můj další článek :)