Novinky z naší kanceláře ŘÍJEN 2018

Moje dovolenková HB kapezetka

Kosmetika z Mrtvého moře HB Karin

Tento měsíc jsme poprosili naše distributorky o krátký článek. První byla naše zkušená distributorka Karin, které při psaní tohoto článku relaxovala v Itálii. Víte, co je to ,,kapezetka"? Je to krabička první záchrany. V této krabičce naší Karin se skrývají výrobky, které se nebojí během dovolené použít.

PŘEČÍST SI ČLÁNEK


Kosmetika HB pomáhá proti dermatitidě

 

Kosmetika z Mrtvého moře HB dermatitida na obličeji_1

Vždycky nás potěší fotky před a po používání naší kosmetiky :). Tentokrát se s námi o foto podělila naše krásná distributorka Sabina, kterou trápila dermatitida na obličeji. Díky používání másla mošus a naší soli se suchých míst na tváři zbavila. Přečtěte si její tipy.

PŘEČÍST SI ČLÁNEK


DÁMSKÁ JÍZDA V TEL AVIVU

 

Kosmetika z Mrtvého moře HB_3

Ano, historie se opakuje :). Všechny bronzové krásky se znovu sešly na další dámské jízdě. Tentokrát vyrazily chytat bronz na pobřeží Tel Avivu a posnídat v kafé Aroma. Chcete se do Tel Avivu podívat také? Koukněte se na fotografie z dámské jízdy :).

ALBUM NAJDETE ZDE


Celostátní setkání distributorek

 

Kosmetika z Mrtvého moře HB distributorky

V říjnu proběhlo setkání s našimi distributory v České republice. Bylo příjemné potkat všechny tváře pohromadě a popovídat si o zkušenostech s výrobky Kosmetiky HB :). Už teď se těšíme na další setkání.