Novinky z naší kanceláře ČERVENEC 2018

Léčba lupénky Kosmetikou HB

 
Kosmetika z Mrtvého moře HB léčba lupénky
 
Jaké výrobky z Kosmetiky HB, jsou doporučovány právě samotnými lupenkáři? A jaké jsou jejich recenze? To vše se dočtete v tomto článku.  
 

8 důvodů, proč jet s dětmi  do Izraele

 
Kosmetika z Mrtvého moře Eljat
 
Společnost Ryanair znovu nabízí velmi levné letenky do nejjižnějšího města Izraele do Ejlatu. Pokud chcete vidět Izrael, plavat s barevnými rybičkami a delfíny, projet se na velbloudech, šnorchlovat s delfíny, podívat se na podmořské korálové útesy a hlavně se v zimě krásně ohřát u moře, tak Ejlat je místo právě pro Vás. Zpáteční letenku na listopad seženete už za 2000 Kč! Tato dovolená je vhodná také pro děti, moc si to tam s nimi užijete. Proč? Více informací se dozvíte v novém článku.
 

TIP!

Nezapomínejme hydratovat

 
pletove tonikum s kyselinou hyaluronovou kosmetika kesem
 
V letních horkých dnech, nesmíme zapomínat na hydrataci. O pití je to samozřejmé, ale co naše pleť? Sluníčko, klimatizace, pot, moře, chlorovaná voda v bazénech,.... Všechny tyto vlivy se podepisují na naší pleti a my často podceňujeme její hydrataci. Pro letní měsíce je skvělé používat pleťová tonika, která hydratují a vytváří ochranou vrstvu na naší tvářičce. Používejme tonika i po sportování. Vyhneme se tak nežádoucím pupínkům, které se nám díky potu vytvářejí pod krémy a make-upem. Naše tonikum je bez alkoholu, proto póry neucpává a udržuje pH pleti v rovnováze.