Novinky z naší kanceláře LEDEN 2018

Vánoce v Izraeli

 

izraelske plaze

Zdroj: vlastní

Možná jste zaznamenali, že Petra na přelomu roku 2017/18 strávila dva týdny v Izraeli. Pokud Vás zajímá proč tam jela a co tam dělala, můžete si to přečíst v jejím článku na stránkách Kosmetiky HB.

PŘEČÍST SI ČLÁNEK


Průvodce po Ejlatu

 

petra uzan ejlat ebook

Zdroj: vlastní

Jelikož jsem byla z naší dovolené velmi nadšená a jihoizraelské město Ejlat mě naprosto uchvátilo, rozhodla jsem se o něm napsat eBook - praktického průvodce. Díky němu se může do Izraele podívat bez cestovní kanceláře kdokoli. Navíc z Prahy, Bratislavy a Katowic si tam koupíte zpáteční letenku za cca 1500-3000 Kč včetně poplatků.

Petra

PODÍVAT SE NA eBook


Nová kategorie na eshopu

 

Od ledna 2018 můžete na našem eshopu najít v horní liště novou kategorii s názvem Výprodej. Jsou v ní výrobky pomačkané, špatně polepené nebo s blížící se expirací. Mají pouze vadu na kráse, ne na kvalitě. A jsou za lepší ceny. :-)

 


Jak jsem se dostala do Izraele a co jsem tam dělala

 

majitelka kosmetiky z mrtveho more

Zdroj: vlastní

Ptáte se mě, jak jsem se k hebrejštině a k Izraeli dostala. Můžete se to dozvědět v mém novém článku

Petra

PŘEČÍST SI ČLÁNEK


NOVINKY konečně dorazily

Novinky si můžete objednat na našich stránkách. Nejsou v jedné specifické kategorii, ale poznáte je podle štítku NOVINKA. Všechny máme pouze po několika kusech. Pokud o ně máte zájem, neotálejte. Z naší zkušenosti jsou většinou rychle pryč.


Chcete se podívat k Mrtvému moři? Víte, na co si dát pozor? Přečtěte si náš článek :)