DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Výdejní místo na Hradčanské je od 11.1.2024 ZAVŘENÉ. Nově je otevřené výdejní místo na Praze 8.

Novinky z naší kanceláře ÚNOR 2018

Tajemství mošusu

 

Kosmetika z Mrtvého moře HB co je to mošus

Dotazů na to, co je to vlastně mošus a jak vypadá už jsme měly spoustu. Konečně jsme pro Vás napsaly článek, kde se o této kytičce z oblasti Himalájí dozvíte více.

PŘEČÍST SI ČLÁNEK


Kosmetika HB u Mrtvého moře

 

Kosmetika z Mrtvého moře KESEM krystaly soli

Naším největším zážitkem za tento měsíc bude bezpochyby tato dámská jízda v Izraeli. Nadnášející moře, teplo, wellness, izraelská kuchyně a naše vysmátá parta šesti holek z kosmetiky. Koukněte se na naše fotky z Mrtvého moře a vyrazte za krásnou pokožkou i Vy :)

PODÍVAT SE NA ALBUM


Jak se plave v Mrtvém moři?

 

Kosmetika z Mrtvého moře KESEM jak se plave v Mrtvém moři

V Mrtvém moři se sice plavat nedá, ale můžete v něm jezdit třeba na kole, posedět si v tureckém sedu a nebo přesně takto, jako jsme to pro Vás natočily v tomto videu.

PODÍVAT SE NA VIDEO


ALOHA Hawaii!

 

Kosmetika z Mrtvého moře HB Hawaii

Každý máme svá místa, kam se chceme podívat, ačkoliv nejsou třeba úplně blízko. Jedno takové místo měla i naše Míša, která svůj začátek nového roku strávila na Hawaii. Nasedla do letadla a za 27 hodin letu se ocitla v ráji. Pláže, Hula tance a vyhlídky, které Vám vezmou dech. Podívejte se na její fotky a prožijte havajský ráj s ní :).

PODÍVAT SE NA ALBUM


Děti Afriky

 

Kosmetika z Mrtvého moře KESEM Děti Afriky

Díky Vám můžeme podporovat již 5 dětí z Tanzánie. Naše peníze jim zajišťují školné, stravování, ubytování a ošacení. Děkujeme Vám :).


Nová objednávka z Izraele!

A je to tady zase! Koncem měsíce jsme poslaly novou objednávku do Izraele. A na co se můžete těšit? Nejenže dorazí vyprodané multiaktivní noční krémy s kyselinou hyaluronovou a extraktem z kaviáru, ale i nové masky na vlasy v tubě. My jsme si je nakoupily v Izraeli a musíme říct, že jsou naprosto úžasné! O tu jejich krásnou vůni Vás nemůžeme připravit :).


 Chcete se podívat k Mrtvému moři? Víte, na co si dát pozor? Přečtěte si náš článek :)