Novinky z naší kanceláře DUBEN 2019

Nové deodoranty značky Lavilin

Cesta k nám byla sice dlouhá, ale už jsou tito krasavci připraveni na našem eshopu :). Deodoranty neobsahují parabeny, alkohol a hliník. Díky kombinaci výtažků z bylinek a esenciálních olejů efektivně neutralizují zápach potu bez zbytečné chemie. Jsou vhodné i pro citlivou pokožku :). Deodoranty máme kuličkové a tuhé. Jaký si vyberete Vy?


Jarní detox

Konečně nás vítá jaro:). Teploty jsou vyšší a večery příjemnější. My už jsme se v kanceláři jara nemohli dočkat a jarní výzdobu máme už pár týdnů připravenou. I naši pleť bychom měli po zimě probudit. Po zimě je pleť vysušená, bez hydratace a unavená. Je potřeba ji projasnit, hydratovat a zpevnit. Přikládací masky jsou momentálně velkým hitem a pokud mají kvalitní složení, dokáží s pletí zázraky, třeba jako ty naše:). Přikládací masky máme ve dvou variantách a to vysoce hydratační masku s Aloe vera a kyselinou hyaluronovou a hloubkově čistící masku s magnetky, kyselinou hyaluronovou a černým uhlím. Masku stačí přiložit na obličej na 20 minut a je hotovo.

MAGNETICKÁ MASKA ZDE


Jeruzalém v televizi

Kosmetika z Mrtvého moře HB Jeruzalém_1

Když jsem minulý týden přiběhla z práce a zapnula televizi, po dlouhé době jsem si k ní sedla a opravdu program sledovala. Běžel tam totiž dokument o Jeruzalémě. Jednalo se o prohlídku města s vyhlášeným fotoreportérem Janem Šibíkem. Jelikož miluji fotografie, ráda je fotím, následně upravuji a v Jeruzalémě jsem se před pár měsíci také procházela, tak jsem dokument sledovala od začátku až do konce. Jestli Vás fotografie a Izrael zajímá stejně jako mě, tak doporučuji se na dokument podívat . A nebo rovnou vyrazit s Janem Šibíkem a CK Livingstone do Jeruzaléma a pořídit si svoje vlastní krásné fotografie.

Míša

DOKUMENT ZDE


Zázrak jménem kyselina hyaluronová

Kosmetika z Mrtvého moře HB kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová se v poslední době stala nepostradatelnou přísadou v kosmetice. Její účinky jsou opravdu kouzelné a viditelné. Víte co s pletí kyselina hyaluronová dokáže a v jakých výrobcích ji u nás najdete? Přečtěte si náš článek a zamilujte si kyselinu hyaluronovou i Vy.

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK ZDE