Novinky z naší kanceláře LEDEN 2019

Sníh v Jeruzalémě

Kosmetika z Mrtvého moře HB sníh v Jeruzalémě

Dokonce i v Jeruzalémě začalo sněžit! Tento velmi neobvyklý jev obyvatelé přivítali hudbou a tancem. Sníh v Jeruzalémě je opravdu zázrak.

PODÍVAT SE NA VIDEO


Silvestr v Izraeli? Míša říká ANO!

Kosmetika z Mrtvého moře HB joga v Eilatu

Poslední den v roce je významný. Slavíme, že za sebou máme další rok a těšíme se, co nás v tom novém čeká. Někdo se chystá na silvestrovskou párty, někdo ho tráví na horách, někdo se svou rodinou a přáteli. I když třeba tento den nemáme zrovna v oblibě, stejně čekáme do půlnoci, abychom vytáhli šampaňské a přiťukli si s lidmi, na kterých nám záleží a nebo jim věnovali pár minut a vytočili jejich telefonní číslo. Proč jsem se rozhodla strávit konec roku 2018 u moře a jak se v Izraeli slaví Silvestr se dozvíte v tomto článku.

PŘEČÍST SI ČLÁNEK


Biblické safari HAY BAR YOTVATA

Kosmetika z Mrtveho more zvirata v biblickem safari Hay Bar Izrael

Nedaleko Ejlatu se nachází biblické safari v poušti. Krásné prostředí a zvířata ve volné přírodě. Návštěva tohoto safari je opravdu zážitek

PODÍVAT SE NA VÍCE FOTOGRAFIÍ


Jeruzalém očima Míši

Kosmetika z Mrtvého moře HB židé

Výlet do Jeruzaléma je při návštěvě Izraele nutností. Při svém pobytu v Izraeli navštívila ,,město Davidovo" i Míša. Návštěva bazaru, soužití tolika náboženství pospolu, historické památky a nepopsatelná atmosféra. Prohlídka Jeruzaléma je opravdu silný zážitek. Přečtěte si tento článek, který pro Vás napsala Míša a poznejte kouzlo Jeruzaléma i Vy.

PŘEČÍST SI ČLÁNEK