DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Výdejní místo na Hradčanské je od 11.1.2024 ZAVŘENÉ. Nově je otevřené výdejní místo na Praze 8.

Novinky z naší kanceláře LISTOPAD 2018

Kosmetika HB v Tel Avivu

Kosmetika z Mrtvého moře HB letiště

Z Tel Avivu máme tolik videí a fotografií, že by byla škoda se o ně s Vámi nepodělit. V tomto měsíci jsme si připravily hned několik článků, kde píšeme o letenkách, plážích a jídle. Tyto články vždy doplňujeme videi a fotografiemi. Díky nim se můžete do Tel Avivu podívat s námi :)

PŘEČÍST SI 1.díl


Veletrh Interbeauty Prague

 Kosmetika z Mrtvého moře HB Interbeauty Prague

Začátkem listopadu jsme se zúčastnily každoročního veletrhu InterBeauty v pražských Holešovicích. Kdo nás navštívil, tak se mohl setkat s naší krásnou Evičkou, která na veletrhu nikdy nechybí :). Do konce roku se s Vámi potkáme na posledním veletrhu tohoto roku a to jsou Stříbrné vánoční dny v PVA Expo Letňanech od 13. do 16.12. :).


Negevská poušť

 Kosmetika z Mrtvého moře HB Negevská poušť

Negevská poušt ,,Negev" svou velikost zabírá 69% Izraele. Při návštěvě Izraele jsme Vám natočily toto krásné video přímo z pouště :).

PODÍVAT SE NA VIDEO


Timna park

 Kosmetika z Mrtvého moře HB Timna park

Timna park se nachází asi 25 kilometrů od města Ejlat, které je poslední dobou navštěvovanou turistickou destinací. Tento krásný park je spojením úžasné krajiny a dlouholeté historie. V tomto článku se dozvíte, proč je toto místo důležité navštívit :).

PŘEČÍST SI ČLÁNEK


Bahenní krém na ruce zase kouzlí

Kosmetika z Mrtvého moře HB bahenní krém na ruce pomáhá

Další naše zákaznice se s námi podělila o svoji fotografii před a po používání našeho výrobku. Vždy jsme moc rádi, když vidíme, že Vám naše výrobky pomáhají :). Tentokrát pomohlo používání bahenního krému a bahenního mýdla zmírnit ekzém na rukou. Za každou fotografii před a po posíláme produkt zdarma :).


Pláže v Ejlatu

 Kosmetika z Mrtvého moře HB pláže v Ejlatu

Na závěr Vám posíláme trošku sluníčka do mrazivých zimních dnů. Toto video natočila Péťa na své dovolené v Ejlatu. Hned bychom vyrazily za teplem a sluníčkem znovu :).

PODÍVAT SE NA VIDEO