Novinky z naší kanceláře SRPEN 2018

Kosmetika HB pomáhá léčit ekzém na těle

 

Kosmetika z Mrtvého moře HB behenní krém na ekzém

Jsme rádi, když se s námi zákazníci podělí o zkušenosti s našimi výrobky. Díky bahennímu krému se naší zákaznici viditelně zmírnil ekzém. Stačí jen poctivě mazat :). Další výrobky na ekzém najdete v tomto článku.

PŘEČÍST SI ČLÁNEK


kokosy na vlasy 

 

Představte si pláž, šumění moře a krásnou vůni kokosu. Přesně tak se budete cítit při nanášení této masky na vlasy. Nejenže bude samotná aplikace zážitkem. Vaše vlasy budou krásně vyživené, jemné a kokosově voňavěTak co? Dopřejete svým vláskům kokosovou bombu:)


vzpomínky na Izrael

 

Kosmetika z Mrtvého moře HB vzpomínky na Izrael

S úsměvem vzpomínáme na naši dámskou jízdu u Mrtvého moře. Když jsme vytvářely toto video, hned bychom se tam vrátily a užívaly si sluníčka. Pojďte se podívat k Mrtvému moři s námi.

PODÍVAT SE NA VIDEO


všechny ženy jsou krásné aneb 10 rad pro krásu

 

Kosmetika z Mrtvého moře zdraví

Krása má mnoho podob. My bychom ji rozdělili na VNITŘNÍ a VNĚJŠÍ. Na toto téma jsme vyzpovídali naši obchodní zástupkyni Evičku. Jestli někdo z nás ví o kráse nejvíce, tak je to právě ona. A s námi souhlasí i všichni ti muži, kteří se za ni otáčí, když si jdeme sednout na večeři. Jaké jsou její rady a tipy na krásu? Najdete je v našem článku. 

PŘEČÍST SI ČLÁNEK


PĚSTUJETE RAKYTNÍK? 

 

Kosmetika z Mrtvého moře HB pěstování rakytníku

Mít na zahrádce rakytník je poklad. Jeho oranžové bobulky jsou zdrojem vitamínů a mají mnoho využití nejenom v kosmetice. Víte, že existuje samec rakytník a samice? Proto se vždycky rakytník pěstuje ve skupince a blízko u sebe. Pokud bychom vedle samice rakytníku nezasadili samce, tak by oranžové bobulky nevyrostly vůbec.


pryč s akné

 

Kosmetika z Mrtvého moře maska na akné

Každého už někdy potrápilo akné. Někoho trápí celý život a někoho jenom v určitém období. Jaké výrobky z Kosmetiky HB, jsou doporučovány našimi zákazníky s akné? To se dozvíte v našem článku o akné. 

PŘEČÍST SI ČLÁNEK