DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Výdejní místo na Hradčanské je od 11.1.2024 ZAVŘENÉ. Nově je otevřené výdejní místo na Praze 8.

Novinky z naší kanceláře ÚNOR 2019

nové výrobky 

První novinkou je Micelární čistící gel 3v1, který nahradí odličovací mléko, odličovač make-upu a tonikum. Gel má praktickou pumpičku a nemusí se oplachovat. Druhou novinkou je černá Detoxikační magnetická jednorázová maska na obličej. Obsahuje kuličky magnetu, které pleť hloubkově vyčistí a kyselina hyaluronová dodá pleti potřebnou hydrataci. Kterou novinku vyzkoušíte Vy?


Nový obchůdek v centru Prahy

Kosmetika z Mrtvého moře HB obchod Praha

Nestíháte nás navštívit na Hradčanské? Nevadí. Vybrané produkty naší kosmetiky si můžete zakoupit i v našem novém obchůdku v centru Prahy na adrese Krakovská 1307/22. V obchůdku mají plno zajímavých věci, že i my jsme při návštěvě neodešli s prázdnou.

Otevírací doba.
Po - Pá 10:00 - 19:00
So 10:00 - 13:00


Jóga v Ejlatu

Kosmetika z Mrtvého moře  HB eilat tip

Cvičíte jógu pravidelně a nebo se na ni teprve chystáte? Co třeba zacvičit si ji na pláži s výhledem na moře? I to se dá dělat v Ejlatu. Kde a kdy lekce jógy probíhají se dozvíte v tomto článku.

PŘEČÍST SI ČLÁNEK


Proč je kolagen důležitý?

Kolagen je nezbytná látka pro udržení pevné, hydratované a pružné pokožky. S touto látkou se všichni narodíme, ale postupně z naší pleti odchází. Úbytek kolagenu vyvolává vznik vrásek, suchost a povadlost pleti. K jeho snižování dochází většinou od +25 let. Proto je potřeba ho doplňovat například krémy. Jakmile ho pleti budeme dodávat, jeho výsledky jsou viditelné. Kožní buňky se naplní tekutinou a pleť je znovu hladká a pružná. Používáním kolagenových krémů a masek zpomalíme proces stárnutí a zvýšíme její obranyschopnost.

KOLAGENOVÉ VÝROBKY NAJDETE ZDE


Strom v Mrtvém moři?

Kosmetiky z Mrtvého moře HB strom v Mrtvém moři

V Mrtvém moři nejsou žádné ryby ani živé organismy. Pouze jeden stromeček nedaleko Ein Bokeku. Asi kouzlo :).

PODÍVAT SE NA VIDEO