Novinky z naší kanceláře ZÁŘÍ 2018

trápení jménem vaginální mykóza

Tomuto nepříjemnému trápení jsme věnovaly tento článek. Jaké jsou její projevy a jak jí můžeme předejít se dočtete v tomto článku.

PŘEČÍST SI ČLÁNEK


Něco se chystá

Kosmetika z Mrtvého moře HB

Kdo nás v září navštívil v kanceláři, tak se ocitl ve fotostudiu :). Snažily se dát našim stránkám hezčí kabátek. Už teď můžete vidět nový design hlavní stránky. Snad se Vám líbí stejně, jako nám.


2 tipy na dermatitidu

Dermatitida má mnoho druhů. Může postihovat nejenom dospělé, ale i děti. Projevuje se velmi suchou a citlivou pokožkou. Jedná se o zánětlivé onemocnění, které postihuje až 10% populace. Může se vyskytovat po celém těle. Více se o dermatitidě na obličeji dozvíte v tomto článku.

PŘEČÍST SI ČLÁNEK


nové sérum s kyselinou hyaluronovou a kaviárem

Když nám Petra přivezla z Izraele toto nové sérum, byly jsme nadšené. Po séru je pleť krásně hydratovaná, heboučká a voňavá. O tuto luxusní péči jsme Vás nemohly připravit :). 


holky z naší kanceláře

Kosmetika z Mrtvého moře HB_1

Kdo je schovaný za eshopem? Rády bychom Vám představily náš tým, který je schovaný za každým poslaným balíčkem, emailem, příspěvkem a telefonátem. Možná Vás nepřekvapí, že se jedná o ryze ženský tým:).O našem dámském týmu se více dozvíte v tomto článku.

PŘEČÍST SI ČLÁNEK