eBook zdarma 8 rad

Jsme nadšené, konečně Vám můžeme představit náš nový eBook! Přemýšlely jsme, jak Vám pomoci v podnikání a v začátcích práce s kosmetikou. Proto jsme se rozhodly sepsat naše zkušenosti z praxe a Vy si je můžete stáhnout zdarma na této stránce. Kéž Vám náš eBook bude inspirací a podporou ve Vašem podnikání.

8 RAD, JAK USPĚT JAKO KOSMETIČKA

 

8 rad cover

 

Začínáte s prací kosmetičky, a nebo jen chcete získat nové informace a být zase o krůček lepší? Potřebujete nějaký ucelený návod, jak na to?

Tento eBook jsme psaly s jasným cílem. Pomoci začínajícím kosmetičkám tím, že jim dáme návod, jak začít s kosmetikou a to krok po kroku. A zároveň informovat stávající kosmetičky ohledně zákaznického servisu a možnosti navýšení svého zisku z poskytovaných služeb.

Je důležité, posouvat své podnikání stále o kousek dál. Vždy je něco, v čem můžeme být lepší a příblížit se tak svému podnikatelskému cíli.  


CO V NAŠEM EBOOKU NAJDETE?

Mám být zaměstnanec nebo živnostník?

Jak nastavit kalkulaci za své služby?

K čemu je dobré mít kartu zákazníka?

Proč je zákaznický servis tak moc důležitý?

♥ Jak si můžu svůj zisk zvýšit?

Můžu pouštět hudbu v salonu?


PRO KOHO JE TENTO EBOOK VHODNÝ?

Pro začínající kosmetičky, pedikérky, masérky, manikérky, kadeřnice

Pro stávající kosmetičky, pedikérky, masérky, manikérky, kadeřnice

Pro ty, kdo přemýšlejí o otevření salonu 


KDO JE AUTOREM?

 Autorky jsou tři rozdílné ženy, které daly dohromady své zkušenosti a napsaly je do tohoto eBooku. Kdo by mohl o podnikání vědět více než Petra, majitelka Kosmetiky HB a úspěšná podnikatelka. V oblasti kosmetiky je důležitá praxe, kterou má naše Eva20 let! Se samotnou službou jde ruku v ruce zákaznický servis, který by měl být na co nejvyšší úrovni. V tomto má zkušenosti Míša, která se stará o blaho zákaznic Kosmetiky HB.

my tri


 

EBOOK SI STÁHNĚTE ZDE