Výrobky s kyselinou hyaluronovou

Proč je kyselina hyaluronová přírodní zázrak?

Tato molekula má mnoho skvělých vlastností, které jsou v kosmetice nepostradatelné. Její hlavní vlastností je schopnost vázat vodu a to velké množství vody. Jedna molekula dokáže navázat až 6 litrů na 1 gram. Díky tomu jsou pojivé tkáně pevné a dodávají pleti vypnutý vzhled. Další úžasnou vlastností je její vysoká úroveň viskozity. Kyselina hyaluronová je dokonalé mazivo pro správný pohyb kloubů. Důležitým faktorem pro fungování lidského těla je buněčná migrace. I kyselina hyaluronová má v tomto procesu důležitou roli. Zajišťuje buňkám volný pohyb a obnovuje tkáně tím, že zajišťuje vysoký přísun živin a kyslíku. 


Multiaktivní denní krém s kyselinou hyaluronovou a extraktem z kaviáru

 Kosmetika z Mrtvého moře HB denní kyselina

Úžasný denní krém se lehce vstřebává do pleti, hydratuje ji a vyživuje. Pleť je díky němu na první pohled hladší a jemnější. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, pro důkladnou hydrataci. Extrakt z kaviáru a extrakt z perlí pomáhá pleť vyhlazovat, zmírňovat stopy únavy, stresu a stárnutí pokožky.

DENNÍ KRÉM S KYSELINOU HYALURONOVOU ZDE


Multiaktivní noční krém s kyselinou hyaluronovou a extraktem z kaviáru

Kosmetika z Mrtvého moře HB noční kyselina

Velice příjemný protistárnoucí noční krém dodává pleti potřebnou hydrataci. Ráno je pokožka pevná a vyhlazená a jemná. Tento víceúčelový krém je obohacen o minerály z Mrtvého moře, extrakt z kaviáru, extrakt z perlí. Krém má velice příjemnou vůni a jemnou konzistenci.

NOČNÍ KRÉM S KYSELINOU HYALURONOVOU ZDE


Multiaktivní sérum s kyselinou hyaluronovou a kaviárem

Kosmetika z Mrtvého moře HB sérum s kyselinou hyaluronovou

Sérum je ideální volbou pokud pleť potřebuje hydratovat. Jeho složení je velice jemně krémovité a nechává pleť dýchat. Na pleti se krásně vstřebává a velice příjemně voní. Účinky kyseliny hyaluronové pleť hydratují a vyhlazují. Extrakt z kaviáru zpomaluje známky stárnutí a pomáhá pleť zpevňovat. Sérum je ideální volbou i na cestování, jelikož nahradí i noční krém.

SÉRUM S KYSELINOU HYAULURONOVOU ZDE


Hydratační a relaxační maska

Kosmetika z Mrtvého moře HB maska s kyselinou hyaluronovou

Hydratační maska je opravdu velice příjemná nejen vůní, ale i složením. Pleť v zimních měsících krásně hydratuje a projasňuje a v letních měsících ji udržuje jemnou a vyživenou. Účinně působí i na vrásky, které vyplňuje a oddaluje jejich vznik. Maska má jemnou bílou konzistenci a její aplikace je velice snadná.

MASKA S KYSELINOU HYALURONOVOU ZDE