DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Výdejní místo na Hradčanské je od 11.1.2024 ZAVŘENÉ. Nově je otevřené výdejní místo na Praze 8.

Kontakt

Kontakt

KOSMETIKA KESEM - VÝDEJNÍ MÍSTO 

NOVINKA - Nově si můžete vyzvednout svoji objednávku na adrese U Libeňského pivovaru 10, Praha 8 - Libeň.

Výdejní místo na Hradčanské je ZAVŘENO.

 

Telefon: +420 727 981 557

 

Objednávky je možné si vyzvednout na HLAVNÍ RECEPCI (v přízemí) v těchto časech:

Pondělí   09:00 - 18:00

Úterý      09:00 - 18:00

Středa     09:00 - 18:00

Čtvrtek   09:00 - 18:00

Pátek     09:00 - 18:00

 

SkyTech Corporation s.r.o., IČ: 24813541, DIČ: CZ24813541

Číslo bankovního účtu: 2700557984/2010

Email: info@kesem.cz, objednavky@kesem.cz

 

 Děkuji vám za přízeň :-)

Kosmetika z Mrtvého moře HB jednatelka kosmetiky

       Petra                                         

Chcete se o nás dozvědět více? Přečtěte si náš článek.

 

NAPIŠTE NÁM 

Náš příběh

 

Kosmetika a Mrtvé moře jsou součástí naší DNA.

 

Vítejte na našich stránkách. :)

Jsme moc rádi, že Vás zajímá nejen kosmetika z Mrtvého moře, ale i NÁŠ PŘÍBĚH a vše s ním spojené. Jako každá životní cesta, tak i ta naše je plná neustálých změn, novinek, ale také pádů, díky kterým se však posouváme výš a výš, a díky kterým jsme tedy stále s Vámi s kosmetikou KESEM, které z celého srdce věříme a skrze kterou se snažíme přenést naši péči i radost až k Vám.

 

Zajímá Vás, co KESEM znamená? 

♥ Slovo KESEM znamená v hebrejštině zázrak.

U Mrtvé moře můžeme neustále pozorovat zázraky, které dělá tělu i duši.

Výhody 21 jedinečných minerálů v Mrtvém moři jsou známé již od starověku, a dokonce se říká, že i Kleopatra navštěvovala Mrtvé moře kvůli jeho léčivým účinkům.

U kosmetických produktů pro udržení mladého a svěžího vzhledu je pro nás i po mnoha letech nejdůležitější kvalita. Každý produkt je osobně kontrolován i testován naším týmem, a dbáme na to, aby ingredience byly té nejvyšší kvality, bez ropy, parabenů, minerálních olejů, SLS, a jiných látek, které jsou považovány za nezdravé nebo nebezpečné. Naše továrny splňují nejvyšší standardy v průběhu celého výrobního procesu a jejich dodržování je přísně kontrolováno.

 

Jak to celé vzniklo?

Za celým nápadem stojí již od prvopočátku zakladatelka značky KESEM i e-shopu PETRA UZAN.

Petra je úspěšnou podnikatelkou, lektorkou hebrejštiny, a také maminkou tří synů, a především ženou, která věří svým snům.

Díky jejímu odhodlání a životní cestě dnes můžeme používat kvalitní kosmetiku z Mrtvého moře a pyšnit se nádhernými recenzemi zákazníků, kterým naše kosmetika pomohla od kožních problému nebo jejich slovy jim dokonce změnila život.

Kosmetika z Mrtvého moře HB Bahenní maska čistící

 

Jaký je příběh zakladatelky Petry Uzan?

Od svých patnácti let jsem trpěla na akné. Dělala jsem vše pro to, aby se mi pleť zlepšila. Čistila jsem ji, kupovala různé přípravky, chodila jsem na laser, ale výsledky byly chabé. Chtěla jsem mít krásnou pleť, nebo alespoň „normální“ pleť bez červených pupínků a jizev.

Oči mi otevřela paní, kterou jsem potkala v jednom malém obchodě s kosmetikou v Tel Avivu, v Izraeli. Tato žena neprodávala produkty jiného výrobce, vyráběla si svoji vlastní kosmetiku. Vysvětlila mi z čeho se kosmetika většinou vyrábí a poté se mě zeptala, jestli si myslím, že takové ingredience mohou pleti prospívat. Vysvětlila mi, proč mám problémy s pletí. Koupila jsem si její výrobky a po několika dnech jsem viděla markantní rozdíl. KONEČNĚ mi něco pomohlo! Díky tomu jsem se začala více zajímat o složení kosmetiky. Jelikož jsem byla v Izraeli, začala jsem používat kosmetiku z Mrtvého moře. Firem, které ji v tu dobu vyráběly bylo asi dvacet. Vyzkoušela jsem skoro všechny  značky, ale oblíbila jsem si pouze jednu. Začala jsem používat bahenní mýdlo, bahenní masku na obličej a kapičky na akné, které s mojí pletí udělaly zázraky.

V té době jsem neměla ani ponětí o tom, že kosmetiku z Mrtvého moře někdy budu do České  republiky dovážet. Z Izraele jsem začala kosmetiku vozit i mamince a svým sestrám. Byly z ní nadšené, své nadšení sdílely se svými kamarádkami a postupem času mě hodně známých prosilo, abych jim tuto kosmetiku také přivezla. Ovšem vozit kosmetiku v kufru se nedá. Brzo mi ten kufr nestačil. :) Před více než deseti lety jsme se s manželem rozhodli, že začneme podnikat. Založili jsme si firmu na obchodní poradenství a napadlo nás, že bychom také mohli začít mou oblíbenou kosmetiku z Izraele dovážet jako výhradní dovozce do ČR. A tak to všechno začalo.

S distribucí kosmetiky jsme začali díky předváděčkám u různých zákaznic doma. Dělali jsme si taková „kosmetická setkání“ a  bylo to velmi příjemné. Časem jsme vytvořili košík s různými  výrobky, který si zákaznice mohly půjčit na týden a výrobky si  zkoušet v klidu domova. Neměli jsme kancelář, výdejní místo, sklad ani zaměstnance. Vše jsem dělala sama, pracovala jsem z domova. Celý náš byt byl plný kosmetiky, což mi tedy moc nevadilo. :) Všechny naše úspory jsme vkládali do firmy, nakupovali jsme zboží, investovali jsme do webových stránek, do marketingu. Bylo to velmi náročné a často jsem si říkala, že to nemá cenu. Pokud podnikáte, tak mi určitě rozumíte. Naštěstí jsme vydrželi a po třech letech se situace začala zlepšovat. Naše kosmetika se dostávala do povědomí lidí,  zákazníci byli s našimi výrobky spokojení, své nadšení sdíleli se  svými známými a kamarády. Pronajali jsme si konečně kancelář  a sklad. Časem jsem začala mít také zaměstnance.

Podnikání s kosmetikou jsem začala v době, kdy jsem byla zaměstnaná v jedné velké firmě. Nejtěžší rozhodnutí bylo odejít ze zaměstnání a živit se pouze podnikáním. Bála jsem se toho, že se neuživíme a navíc přijdu o dobrou práci. Nakonec mě k tomu donutily okolnosti, za což jsem velice vděčná. Za těch několik let jsem prošla dlouhou trnitou cestou pokusů a  omylů. Neměla jsem kolem sebe kamarády, kteří podnikají, proto jsem se neměla ani s kým poradit. Nevěděla jsem, jestli to, co dělám, dělám dobře. Jestli investuji peníze tam, kam je potřeba nebo si tvořím zbytečné výdaje.

Nakonec jsem ale došla až sem, a jsem nesmírně vděčná všem z Vás, kteří jste si ke kosmetice z Mrtvého moře našli cestu, oblíbili si naše produkty KESEM, používáte je a zůstáváte s námi, protože díky Vám to má smysl!

  

 

Mějte se krásně, podnikejte a hlavně si jděte za svými sny. ♥

S přátelským pozdravem Petra Uzan a celý tým KESEM 

Kosmetika z Mrtvého moře HB jednatelka kosmetiky

 

Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

obchodní společnosti

     SkyTech Corporation s.r.o.

se sídlem  U Libeňského pivovaru 2015/10, Libeň, 180 00 Praha 8

identifikační číslo: 24813541

zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 176659     

pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese  www.kesem.cz

 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ
  • Tyto obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) obchodní společnosti SkyTech Corporation s.r.o., se sídlem U Libeňského pivovaru 2015/10, 180 00 Praha 8, identifikační číslo: 24813541, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 176659 (dále jen „prodávající“) upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“) vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou (dále jen „kupující“) prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístněné na internetové adrese www.kosmetikahb.cz (dále jen „webová stránka“), a to prostřednictvím rozhraní webové stránky (dále jen „webové rozhraní obchodu“).
  • Obchodní podmínky se nevztahují na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, je právnickou osobou či osobou, jež jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání.
  • Ustanovení odchylná od obchodních podmínek je možné sjednat v kupní smlouvě. Odchylná ujednání v kupní smlouvě mají přednost před ustanoveními obchodních podmínek.
  • Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce. Kupní smlouvu lze uzavřít v českém jazyce.
  • Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.
 2. uživatelský účet
  • Na základě registrace kupujícího provedené na webové stránce může kupující přistupovat do svého uživatelského rozhraní. Ze svého uživatelského rozhraní může kupující provádět objednávání zboží (dále jen „uživatelský účet“). V případě, že to webové rozhraní obchodu umožňuje, může kupující provádět objednávání zboží též bez registrace přímo z webového rozhraní obchodu.
  • Při registraci na webové stránce a při objednávání zboží je kupující povinen uvádět správně a pravdivě všechny údaje. Údaje uvedené v uživatelském účtu je kupující při jakékoliv jejich změně povinen aktualizovat. Údaje uvedené kupujícím v uživatelském účtu a při objednávání zboží jsou prodávajícím považovány za správné.
  • Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem. Kupující je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu.
  • Kupující není oprávněn umožnit využívání uživatelského účtu třetím osobám.
  • Prodávající může zrušit uživatelský účet, a to zejména v případě, kdy kupující svůj uživatelský účet déle než nevyužívá, či v případě, kdy kupující poruší své povinnosti z kupní smlouvy (včetně obchodních podmínek).
  • Kupující bere na vědomí, že uživatelský účet nemusí být dostupný nepřetržitě, a to zejména s ohledem na nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení prodávajícího, popř. nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení třetích osob.
 3. uzavření kupní smlouvy
  • Veškerá prezentace zboží umístěná ve webovém rozhraní obchodu je informativního charakteru a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně tohoto zboží. Ustanovení § 1732 odst. 2 občanského zákoníku se nepoužije.
  • Webové rozhraní obchodu obsahuje informace o zboží, a to včetně uvedení cen jednotlivého zboží. Ceny zboží jsou uvedeny včetně daně z přidané hodnoty a všech souvisejících poplatků. Ceny zboží zůstávají v platnosti po dobu, kdy jsou zobrazovány ve webovém rozhraní obchodu. Tímto ustanovením není omezena možnost prodávajícího uzavřít kupní smlouvu za individuálně sjednaných podmínek.
  • Webové rozhraní obchodu obsahuje také informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží. Informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží uvedené ve webovém rozhraní obchodu platí pouze v případech, kdy je zboží doručováno v rámci území České republiky.
  • Pro objednání zboží vyplní kupující objednávkový formulář ve webovém rozhraní obchodu. Objednávkový formulář obsahuje zejména informace o:
   • objednávaném zboží (objednávané zboží „vloží“ kupující do elektronického nákupního košíku webového rozhraní obchodu),
   • způsobu úhrady kupní ceny zboží, údaje o požadovaném způsobu doručení objednávaného zboží a
   • informace o nákladech spojených s dodáním zboží (dále společně jen jako „objednávka“).
  • Před zasláním objednávky prodávajícímu je kupujícímu umožněno zkontrolovat a měnit údaje, které do objednávky kupující vložil, a to i s ohledem na možnost kupujícího zjišťovat a opravovat chyby vzniklé při zadávání dat do objednávky. Objednávku odešle kupující prodávajícímu kliknutím na tlačítko „“. Údaje uvedené v objednávce jsou prodávajícím považovány za správné.
  • Odeslání objednávky se považuje za takový úkon kupujícího, který nepochybným způsobem identifikuje objednávané zboží, kupní cenu, osobu kupujícího, způsob úhrady kupní ceny, a je pro smluvní strany závazným návrhem kupní smlouvy. Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění všech povinných údajů v objednávkovém formuláři, seznámení se s těmito obchodními podmínkami na webové stránce a potvrzení kupujícího o tom, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil.
  • Prodávající neprodleně po obdržení objednávky toto obdržení kupujícímu potvrdí elektronickou poštou, a to na adresu elektronické pošty kupujícího uvedenou v uživatelském rozhraní či v objednávce (dále jen „elektronická adresa kupujícího“).
  • Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na charakteru objednávky (množství zboží, výše kupní ceny, předpokládané náklady na dopravu) požádat kupujícího o dodatečné potvrzení objednávky (například písemně či telefonicky).
  • Návrh kupní smlouvy ve formě objednávky má platnost patnáct dnů.
  • Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením přijetí objednávky (akceptací), jež je prodávajícím zasláno kupujícímu elektronickou poštou, a to na adresu elektronické pošty kupujícího.
  • V případě, že některý z požadavků uvedených v objednávce nemůže prodávající splnit, zašle kupujícímu na elektronickou adresu kupujícího pozměněnou nabídku s uvedením možných variant objednávky a vyžádá si stanovisko kupujícího.
  • Pozměněná nabídka se považuje za nový návrh kupní smlouvy a kupní smlouva je v takovém případě uzavřena až akceptací kupujícího prostřednictvím elektronické pošty.
  • Kupující souhlasí s použitím komunikačních prostředků na dálku při uzavírání kupní smlouvy. Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám, přičemž tyto náklady se neliší od základní sazby.
 4. cena zboží a Platební podmínky
  • Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

 v hotovosti nebo kartou na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce;

 bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2700557984/2010, vedený u společnosti FIO banka (dále jen „účet prodávajícího“);

 bezhotovostně prostřednictvím platebního systému GOPAY;

 • Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.
 • Prodávající nepožaduje od kupujícího zálohu či jinou obdobnou platbu. Tímto není dotčeno ustanovení čl. 6 obchodních podmínek ohledně povinnosti uhradit kupní cenu zboží předem.
 • V případě platby v hotovosti či v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do  dnů od uzavření kupní smlouvy.
 • V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.
 • Prodávající je oprávněn, zejména v případě, že ze strany kupujícího nedojde k dodatečnému potvrzení objednávky (čl. 8), požadovat uhrazení celé kupní ceny ještě před odesláním zboží kupujícímu. Ustanovení § 2119 odst. 1 občanského zákoníku se nepoužije.
 • Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.
 • Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu. Prodávající plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu po uhrazení ceny zboží a zašle jej v elektronické podobě na elektronickou adresu kupujícího.
 1. odstoupení od kupní smlouvy
  • Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy:
   • o dodávce zboží, jehož cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli prodávajícího a k němuž může dojít během lhůty pro odstoupení od smlouvy,
   • o dodání alkoholických nápojů, jež mohou být dodány až po uplynutí třiceti dnů a jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávislých na vůli prodávajícího,
   • o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu
   • o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím,
   • o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které kupující z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit,
   • o dodávce zvukové nebo obrazové nahrávky nebo počítačového programu, pokud porušil jejich původní obal,
   • o dodávce novin, periodik nebo časopisů,
   • o dodání digitálního obsahu, pokud nebyl dodán na hmotném nosiči a byl dodán s předchozím výslovným souhlasem kupujícího před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a prodávající před uzavřením smlouvy sdělil kupujícímu, že v takovém případě nemá právo na odstoupení od smlouvy.
  • Nejedná-li se o případ uvedený v čl. 1 či o jiný případ, kdy nelze od kupní smlouvy odstoupit, má kupující v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě.
  • Pro odstoupení od kupní smlouvy může kupující využit vzorový formulář poskytovaný prodávajícím, jenž tvoří přílohu obchodních podmínek. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující zasílat mimo na adresu provozovny nebo sídla prodávajícího. Pro doručování odstoupení od smlouvy platí ustanovení čl. 11 těchto obchodních podmínek. Podnikatel potvrdí spotřebiteli bez zbytečného odkladu v textové podobě jeho přijetí.
  • V případě odstoupení od kupní smlouvy dle čl. 2 obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.
  • V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 2 obchodních podmínek vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal. Prodávající je taktéž oprávněn vrátit plnění poskytnuté kupujícím již při vrácení zboží kupujícím či jiným způsobem, pokud s tím kupující bude souhlasit a nevzniknou tím kupujícímu další náklady. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.
  • Nárok na úhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.
  • Do doby převzetí zboží kupujícím je prodávající oprávněn kdykoliv od kupní smlouvy odstoupit. V takovém případě vrátí prodávající kupujícímu kupní cenu bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím.
  • Je-li společně se zbožím poskytnut kupujícímu dárek, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou, že dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a kupující je povinen spolu se zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnutý dárek.
 2. přeprava a dodání zboží
  • V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.
  • Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.
  • V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.
  • Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

 

 1. Práva z Vadného plnění
  • Práva a povinnosti smluvních stran ohledně práv z vadného plnění se řídí příslušnými obecně závaznými předpisy (zejména ustanoveními § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 občanského zákoníku).
  • Prodávající odpovídá kupujícímu, že zboží při převzetí nemá vady. Zejména prodávající odpovídá kupujícímu, že v době, kdy kupující zboží převzal:
   • má zboží vlastnosti, které si strany ujednaly, a chybí-li ujednání, má takové vlastnosti, které prodávající nebo výrobce popsal nebo které kupující očekával s ohledem na povahu zboží a na základě reklamy jimi prováděné,
   • se zboží hodí k účelu, který pro jeho použití prodávající uvádí nebo ke kterému se zboží tohoto druhu obvykle používá,
   • zboží odpovídá jakostí nebo provedením smluvenému vzorku nebo předloze, byla-li jakost nebo provedení určeno podle smluveného vzorku nebo předlohy,
   • je zboží v odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a
   • zboží vyhovuje požadavkům právních předpisů.
  • Ustanovení uvedená v čl. 2 obchodních podmínek se nepoužijí u zboží prodávaného za nižší cenu na vadu, pro kterou byla nižší cena ujednána, na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým užíváním, u použitého zboží na vadu odpovídající míře používání nebo opotřebení, kterou zboží mělo při převzetí kupujícím, nebo vyplývá-li to z povahy zboží.
  • Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že zboží bylo vadné již při převzetí.
  • Práva z vadného plnění uplatňuje kupující u prodávajícího na adrese jeho provozovny, v níž je přijetí reklamace možné s ohledem na sortiment prodávaného zboží, případně i v sídle nebo místě podnikání. Za okamžik uplatnění reklamace se považuje okamžik, kdy prodávající obdržel od kupujícího reklamované zboží.
  • Další práva a povinnosti stran související s odpovědností prodávajícího za vady může upravit reklamační řád prodávajícího.
 2. další práva a povinnosti smluvních stran
  • Kupující nabývá vlastnictví ke zboží zaplacením celé kupní ceny zboží
  • Prodávající není ve vztahu ke kupujícímu vázán žádnými kodexy chování ve smyslu ustanovení § 1826 odst. 1 písm. e) občanského zákoníku.
  • K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz
  • Prodávající je oprávněn k prodeji zboží na základě živnostenského oprávnění. Živnostenskou kontrolu provádí v rámci své působnosti příslušný živnostenský úřad. Dozor nad oblastí ochrany osobních údajů vykonává Úřad pro ochranu osobních údajů. Česká obchodní inspekce vykonává ve vymezeném rozsahu mimo jiné dozor nad dodržováním zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů.
  • Kupující tímto přebírá na sebe nebezpečí změny okolností ve smyslu § 1765 odst. 2 občanského zákoníku.
 3. ochrana osobních údajů
  • Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.
  • Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty, telefonní číslo a (dále společně vše jen jako „osobní údaje“).
  • Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely vedení uživatelského účtu. Nezvolí-li kupující jinou možnost, souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím také pro účely zasílání informací a obchodních sdělení kupujícímu. Souhlas se zpracováním osobních údajů v celém rozsahu dle tohoto článku není podmínkou, která by sama o sobě znemožňovala uzavření kupní smlouvy.
  • Kupující bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje (při registraci, ve svém uživatelském účtu, při objednávce provedené z webového rozhraní obchodu) uvádět správně a pravdivě a že je povinen bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o změně ve svých osobních údajích.
  • Zpracováním osobních údajů kupujícího může prodávající pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Kromě osob dopravujících zboží nebudou osobní údaje prodávajícím bez předchozího souhlasu kupujícího předávány třetím osobám.
  • Osobní údaje budou zpracovávány po dobu neurčitou. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem.
  • Kupující potvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou přesné a že byl poučen o tom, že se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů.
  • V případě, že by se kupující domníval, že prodávající nebo zpracovatel (čl. 5) provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života kupujícího nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může:
   • požádat prodávajícího nebo zpracovatele o vysvětlení,
   • požadovat, aby prodávající nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav.
  • Požádá-li kupující o informaci o zpracování svých osobních údajů, je mu prodávající povinen tuto informaci předat. Prodávající má právo za poskytnutí informace podle předchozí věty požadovat přiměřenou úhradu nepřevyšující náklady nezbytné na poskytnutí informace.
 4. Zasílání obchodních sdělení a ukládání cookies
  • Kupující souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo podnikem prodávajícího na elektronickou adresu kupujícího a dále souhlasí se zasíláním obchodních sdělení prodávajícím na elektronickou adresu kupujícího.
  • Kupující souhlasí s ukládáním tzv. cookies na jeho počítač. V případě, že je nákup na webové stránce možné provést a závazky prodávajícího z kupní smlouvy plnit, aniž by docházelo k ukládání tzv. cookies na počítač kupujícího, může kupující souhlas podle předchozí věty kdykoliv odvolat.
 5. Doručování
  • Oznámení týkající se vztahů prodávajícího a kupujícího, zejména týkající odstoupení od kupní smlouvy, musí být doručena poštou formou doporučeného dopisu, není-li v kupní smlouvě stanoveno jinak. Oznámení se doručují na příslušnou kontaktní adresu druhé strany a považují se za doručené a účinné okamžikem jejich dodání prostřednictvím pošty, s výjimkou oznámení o odstoupení od smlouvy učiněného kupujícím, kdy je odstoupení účinné, pokud je oznámení kupujícím ve lhůtě pro odstoupení odesláno.
  • Za doručené se považuje i oznámení, jehož převzetí bylo adresátem odmítnuto, které nebylo vyzvednuto v úložní době, nebo které se vrátilo jako nedoručitelné.
  • Smluvní strany můžou běžnou korespondenci vzájemně doručovat prostřednictvím elektronické pošty, a to na adresu elektronické pošty uvedenou v uživatelském účtu kupujícího či uvedenou kupujícím v objednávce, resp. na adresu uvedenou na webové stránce prodávajícího.
 6. závěrečná ustanovení
  • Pokud vztah založený kupní smlouvou obsahuje mezinárodní (zahraniční) prvek, pak strany sjednávají, že vztah se řídí českým právem. Tímto nejsou dotčena práva spotřebitele vyplývající z obecně závazných právních předpisů.
  • Je-li některé ustanovení obchodních podmínek neplatné nebo neúčinné, nebo se takovým stane, namísto neplatných ustanovení nastoupí ustanovení, jehož smysl se neplatnému ustanovení co nejvíce přibližuje. Neplatností nebo neúčinností jednoho ustanovení není dotknutá platnost ostatních ustanovení. Změny a doplňky kupní smlouvy či obchodních podmínek vyžadují písemnou formu.
  • Kupní smlouva včetně obchodních podmínek je archivována prodávajícím v elektronické podobě a není přístupná.
  • Přílohu obchodních podmínek tvoří vzorový formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.
  • Kontaktní údaje prodávajícího: SkyTech Corporation s.r.o., adresa pro doručování: U Libeňského pivovaru 10, Praha 8, 180 00, telefon: 727 981 557.

 

V   Praze  dne 9.1.2023                                                                                                                            

Ochrana osobních údajů

1. ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ 

1.1. Správcem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je SkyTech Corporation s.r.o., se sídlem U Libeňského pivovaru 10, Praha 8 180 00, identifikační číslo: 24813541, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 176659 (dále jen „prodávající“)

1.2. Kontaktní údaje správce jsou

fakturační adresa: U Libeňského pivovaru 10, Praha 8, 180 00   

kancelář: U Libeňského pivovaru 10, Praha 8, 180 00

email: info@kesem.cz

telefon: +420 727 981 557

1.3. Osobními údaji se rozumí veškeré informace o identifikované nebo identifikovatelné fyzické osobě; identifikovatelnou fyzickou osobou je fyzická osoba, kterou lze přímo či nepřímo identifikovat, zejména odkazem na určitý identifikátor, například jméno, identifikační číslo, lokační údaje, síťový identifikátor nebo na jeden či více zvláštních prvků fyzické, fyziologické, genetické, psychické, ekonomické, kulturní nebo společenské identity této fyzické osoby.

1.4. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.

2. ZDROJE A KATEGORIE ZPRACOVÁVANÝCH OSOBNÍCH ÚDAJŮ

2.1. Správce zpracovává osobní údaje, které jste mu poskytl/a nebo osobní údaje, které správce získal na základě plnění Vaší objednávky.

2.2. Správce zpracovává Vaše identifikační a kontaktní údaje a údaje nezbytné pro plnění smlouvy. 

3. ZÁKONNÝ DŮVOD A ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

3.1. Zákonným důvodem zpracování osobních údajů je 

 • plnění smlouvy mezi Vámi a správcem podle čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR,
 • oprávněný zájem správce na poskytování přímého marketingu (zejména pro zasílání obchodních sdělení a newsletterů) podle čl. 6 odst. 1 písm. f) GDPR,
 • Váš souhlas se zpracováním pro účely poskytování přímého marketingu (zejména pro zasílání obchodních sdělení a newsletterů) podle čl. 6 odst. 1 písm. a) GDPR ve spojení s § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti v případě, že nedošlo k objednávce zboží nebo služby. 

3.2. Účelem zpracování osobních údajů je

 • vyřízení Vaší objednávky a výkon práv a povinností vyplývajících ze smluvního vztahu mezi Vámi a správcem; při objednávce jsou vyžadovány osobní údaje, které jsou nutné pro úspěšné vyřízení objednávky (jméno a adresa, kontakt), poskytnutí osobních údajů je nutným požadavkem pro uzavření a plnění smlouvy, bez poskytnutí osobních údajů není možné smlouvu uzavřít či jí ze strany správce plnit,
 • zasílání obchodních sdělení a činění dalších marketingových aktivit. 

3.3. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 GDPR.

4. DOBA UCHOVÁVÁNÍ ÚDAJŮ

4.1. Správce uchovává osobní údaje 

 • po dobu nezbytnou k výkonu práv a povinností vyplývajících ze smluvního vztahu mezi Vámi a správcem a uplatňování nároků z těchto smluvních vztahů (po dobu 15 let od ukončení smluvního vztahu). 
 • po dobu, než je odvolán souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely marketingu, nejdéle 10 let, jsou-li osobní údaje zpracovávány na základě souhlasu. 

4.2. Po uplynutí doby uchovávání osobních údajů správce osobní údaje vymaže. 

5. PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ (SUBDODAVATELÉ SPRÁVCE)

5.1. Příjemci osobních údajů jsou osoby 

 • podílející se na dodání zboží / služeb / realizaci plateb na základě smlouvy, 
 • zajišťující služby provozování e-shopu (Shoptet) a další služby v souvislosti s provozováním e-shopu,
 • zajišťující marketingové služby.

5.2. Správce má v úmyslu předat osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci. Příjemci osobních údajů ve třetích zemích jsou poskytovatelé mailingových služeb / cloudových služeb. 

6. VAŠE PRÁVA

6.1. Za podmínek stanovených v GDPR máte 

 • právo na přístup ke svým osobním údajům dle čl. 15 GDPR, 
 • právo opravu osobních údajů dle čl. 16 GDPR, popřípadě omezení zpracování dle čl. 18 GDPR. 
 • právo na výmaz osobních údajů dle čl. 17 GDPR. 
 • právo vznést námitku proti zpracování dle čl. 21 GDPR a 
 • právo na přenositelnost údajů dle čl. 20 GDPR. 
 • právo odvolat souhlas se zpracováním písemně nebo elektronicky na adresu nebo email správce uvedený v čl. III těchto podmínek. 

6.2. Dále máte právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů v případě, že se domníváte, že bylo porušeno Vaší právo na ochranu osobních údajů.

7. PODMÍNKY ZABEZPEČENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

7.1. Správce prohlašuje, že přijal veškerá vhodná technická a organizační opatření k zabezpečení osobních údajů.

7.2. Správce přijal technická opatření k zabezpečení datových úložišť a úložišť osobních údajů v listinné podobě, zejména hesla, šifrování, zálohy

7.3. Správce prohlašuje, že k osobním údajům mají přístup pouze jím pověřené osoby.

8. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

8.1. Odesláním objednávky z internetového objednávkového formuláře potvrzujete, že jste seznámen/a s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímáte.

8.2. S těmito podmínkami souhlasíte zaškrtnutím souhlasu prostřednictvím internetového formuláře. Zaškrtnutím souhlasu potvrzujete, že jste seznámen/a s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímáte.

8.3. Správce je oprávněn tyto podmínky změnit. Novou verzi podmínek ochrany osobních údajů zveřejní na svých internetových stránkách a zároveň Vám zašle novou verzi těchto podmínek Vaši e-mailovou adresu, kterou jste správci poskytl/a.

 

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 25.5.2018.

Prodejní místa

 

Hlavní výdejní místo Kosmetiky KESEM

Tel: 727 981 557

Adresa: U Libeňského pivovaru 10, Praha 8, 180 00

Vyzvednutí objednávky je možné pouze po potvrzení ze strany e-shopu, že je objednávka připravena. PRAHA

 • Kadeřnictví MONO - Eva Svobodová

 

Tel: 607 804 940

Adresa: Kladenská 11, 160 00 Praha 6

 

 • Inka Talpova
 

Tel: 602 179 607

Adresa: Pravá, 147 00 Praha 4

 

 • Lenka Stehlíková
 

Tel: 733 625 662

Adresa: Pernerova 59, 186 00 Praha 8-Karlín

 

Tel: 296 230 202

Adresa: Krakovská 22, 110 00 Praha 1-Nové Město

 

 • Lékárna Na Pankráci

 

Tel: 222 240 179 

Adresa: Na Pankráci 999/40, 140 00 Praha


STŘEDOČESKÝ KRAJ

 • Martina Smutná

 

Tel: 723 018 202

Adresa: Josefa Horáka 16, 273 54 Lidice

 

 

Tel: 606 590 522

Adresa: Náměstí 6, 262 72 Březnice

Web: www.kosmetikarelax.cz

 

 

Tel: 727 908 900

Adresa: náměstí T.G.Masaryka, kolonáda - 290 01 Poděbrady 

Web: www.mandala-podebrady.cz

 

 • Jindřiška Kovářová

 

Tel: 602 733 700

Adresa: Hluboký Důl 101, 280 02 Nebovidy

 

 • Alena Šmídová

 

Tel: 604 989 655

Adresa: Hájecká, 273 51 Unhošť

 

 • Eva Rachvalová

 

Tel: 734 681 313

Adresa: Bernardova 798, 253 01 Chýně

 

 • Oleksandra Chaban
 
Tel: 775 573 013
 
Adresa: Obříství 244, 277 42 Obříství
 
 
 
 • Kosmetické služby - Petra Strnadová

 

Tel: 602 778 989

Adresa: Žižkova 155/5, 278 01 Kralupy nad Vltavou

 

 • Maria Schmittová

 

Tel: 724 306 347

Adresa: Petrovice 130, 270 35 Petrovice u Rakovníka


PLZEŇSKÝ KRAJ 

 •  Kosmetika a nehtová modeláž - Hana Štěpánová

 

Tel: 723 273 598

Adresa: Masarykovo náměstí 447, 330 23 Nýřany


PARDUBICKÝ KRAJ

 • Ivana Černíková

 

Tel: 737 878 188

Adresa: Náměstí republiky 55, 530 02 Pardubice

 

 • Anna Andrlová - ANNO
 
Tel: 775 205 080
 
Adresa: Riegrova 3, 572 01 Polička
 
 
 • Dentimed s.r.o.
 
Tel: 724 104 700
 
 
Adresa: Družstevní 76, Zahájí, 570 01 Litomyšl

JIHOMORAVSKÝ KRAJ

 • Obchůdek U Marušky

 

Tel: 606 310 050

Adresa: Rožmitálova OD Centrum 5/7, 67801 Blansko

 

 • Roman Kyncl
 

Tel: 603 435 220

Adresa: Nebovidská 61, 664 47 Střelice

 
 • Salon Lea - Kamila Štěrbová 
 

Tel: 722 070 827

Adresa: Hybešova 40, 679 32 Svitávka


ZLÍNSKÝ KRAJ

 • Hana Petříková

 

Tel: 775 786 199

Adresa: Trávník 174, 767 01 Kroměříž

 

 • Hana Pančochová

 

Tel: 603 827 767

Adresa: Dvořákova 645, 686 01 Uherské Hradiště

 

 • Sabina Vrajová

 

Tel: 733 194 936

Adresa: Vsetínská 1411, 757 01 Valašské Meziříčí

 

 • Zlata Lukscheiterová

 

Tel: 732 733 966

Adresa: Luční 1339, 757 01 Valašské Meziříčí 


MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

 • Lucie Římanová

 

Tel: 776 309 687

Adresa: Kpt. Jaroše 699/20, 737 01 Český Těšín

 

 • Geňa Morávková

 

Tel: 774 565 337

Adresa: Oldřichovice 1056, 73961 Oldřichovice

 

 • Me Teva - Bc. Pavla Pavlištíková
 
Tel: 777 279 502
 
Adresa: Oprechtice, 739 21 Paskov

KARLOVARSKÝ KRAJ


ÚSTECKÝ KRAJ

 • Ivana Přibíková

 

Tel: 604 591 982

Adresa: A. Muchy 418/18, Pokratice, 412 01 Litoměřice

 

 • AMISPOL S.R.O.
 
Tel: 608 300 072
 
Adresa: Tovární, 400 01 Ústí nad Labem-město

LIBERECKÝ KRAJ

 • Irena Kobrová

 

Tel: 725 420 239

Adresa: Lidické nám. 731, 468 51 Smržovka

 

 • Michaela Martínková

 

Tel: 739 378 776

Adresa: Vzdušná 1373, 460 01 Liberec


OLOMOUCKÝ KRAJ

 • Karin Kvapilová

 

Tel: 604 782 904

Adresa: Nová Červená Voda 110, 790 53 Stará Červená Voda

 • Mýdla-šperky obchod - Olga Juchelková

 

Tel: 603 389 400

Adresa: 28. října 864/36, 790 01 Jeseník

 • Hana Nawarová

 

Tel: 775 498 420

Adresa: Seifertova 721, 790 01 Jeseník

Tel: 604 881 600
 
Adresa: Hlaváčkovo nám., 796 01 Prostějov
 

 

 • Biododomu.cz - Lenka Sedláková
 
Tel:  724 735 076
 
Adresa: Ostravská 37, 779 00 Olomouc

JIHOČESKÝ KRAJ

 • Boutique parfums obchod - Edita Čermáková

 

Tel: 774 608 883

Adresa: Křišťanova 65, 383 01 Prachatice

  

 • Boutique Parfums - Edita Čermáková
 
Tel: 774 608 883
 
Adresa: Velké náměstí 44, 383 01 Prachatice
 
 
Velkoobchod

Novinka v procesu velkoobchodní spolupráce s nákupními cenami až 42 %!

Vlastníte kosmetický salón, kamennou prodejnu, nebo se chcete stát distributorem? Potom je pro Vás tato nabídka ideální!

Pro všechny velkoobchodní odběratele máme novinku! Celý proces objednávání nyní bude probíhat přes sesterskou společnost na webové adrese www.beautybox.cz.

Níže naleznete podrobný návod, jak se pro velkoobchodní odběr zaregistrovat a jak dále postupovat.

 V případě nejasností Vám s přechodem na nový systém rádi pomůžeme, na Vaše dotazy rádi odpovíme na emailu info@kesem.cz nebo info@beautybox.cz. Nebo na telefonním čísle +420 722 259 424


Jak se stát velkoobchodním odběratelem?

Je to velmi jednoduché! 

Stačí, když se zaregistrujete na e-shopu www.beautybox.cz. Při registraci zaškrtnete políčko "velkoobchodní odběratel", vyplníte požadované údaje (včetně polí IČO a obchodní firma), následně Vás do 24 hodin autorizujeme a zařadíme do našeho systému velkoodběratelů.

Ihned po autorizaci můžete nakupovat s velkoobchodní slevou až 42 %.

Pro přenesení na registrační formulář klikněte níže.

 ZAREGISTRUJTE SE ZDE 

Mimo produktů KESEM také můžete nakupovat celý sortiment z webu www.beautybox.cz za velkoobchodní ceny!

 

Nabízíme přijatelné požadavky:

Výši minimální objednávky nastavenou nemáme, můžete tedy objednávat již od 1 kusu. 

V případě dlouhodobější spolupráce, a to déle než 1 rok, bychom hodnotu minimální objednávky upravili dle Vašeho odběru, neboť věříme, že je potřeba společně růst.

Všechny produkty máme skladem v České republice, a při zaslání objednávky do 12:00 hodin (vyjma víkendů a svátků) Vám zboží odešleme ještě v tentýž den.

Možnosti plateb:

 • GoPay (platba kartou, aj.) - vždy zdarma
 • Převodem - vždy zdarma nebo dle poplatků Vaší banky
 • Dobírkou - vždy 29 Kč (pro Slovensko 1,2 €)
 • Fakturou - po předchozí písemné domluvě

 

Možnosti dopravy:

 • Osobní odběr na Praze 8 - vždy zdarma
 • GLS doručení na adresu - (dle hodnoty objednávky) ZDARMA nebo 120 Kč / 5 €*
 • Kurýr (pouze Praha) – doručení ve stejný nebo konkrétně určený den – lze objednat pouze po předchozí domluvě – cena 300 Kč / 12 €

 

Objednávky dovážíme po celé České i Slovenské republice, a po předchozí domluvě lze zboží zaslat i do dalších států.

 

*V případě objednávky za více než 3000 Kč bez DPH / 150 € dopravu neúčtujeme. Při objednávkách pod 3000 Kč / 150 € bez DPH si účtujeme 120 Kč / 5 € za dopravu.

**Velkoobchodní nabídka se nevztahuje na produkty 2.jakosti/s poškozeným obalem/rozbaleno/použité či na produkty v akci. Slevy a slevové kódy se nesčítají.

 


Máte-li zájem o napojení Vašeho e-shopu na naše portfolio pomocí API, a nabízet náš kompletní sortiment, je zde i taková možnost. Kontaktujte nás, a rádi s Vámi projednáme vzájemné možnosti.

 

Pokud budete potřebovat více informací nebo přímo objednat vybrané produkty, neváhejte nás kontaktovat na:

 

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem