Jak to chodí na veletrhu?

Kosmetika HB na Veletrhu

Každoročně se účastníme tří veletrhů a to: INTERBEAUTY PRAGUE,  WORLD OF BEAUTY & SPA a STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Tento rok se všechny tyto veletrhy konají na výstavišti PVA Letňany. Každým rokem se snažíme mít vždy stejný stánek, abyste nás lehce našli :).

A jak probíhá příprava? Nejprve je potřeba projet celý prodejní seznam z minulého roku. Jakmile máme seznam zkontrolovaný, posíláme ho do našeho velkého skladu v Českém Těšíně. Odtud k nám chodí krabice plné výrobků na veletrh :). 

Kosmetika z Mrtvého moře HB Interbeauty

Vždy den před veletrhem jedeme společně se zbožím na veletrh. Tam si stánek pořádně připravíme. Vybalíme si výrobky, připravíme si vše potřebné k prodeji, připravíme si prodejní ceny a samozřejmě naši přípravu zdokumentujeme :).

kosmetika z Mrtvého moře HB veletrh

V den veletrhu se vždy scházíme o půl hodinky před začátkem, abychom vše stihly :). Musíme sundat plachtu, která nám chrání stánek přes noc a vybalit všechny testery. A pak se do toho pustíme. Vždy jsme rády, když vidíme známe tváře, které nás na veletrhu navštíví. 

Kosmetika z Mrtvého moře HB Interbeauty Prague

Nejnáročnější veletrh je určitě vánoční. Jedná se o čtyřdenní veletrh zase v Letňanech. Je zde mnoho různých vystavovatelů nejen s kosmetikou a nehty. Čtvrtý den už býváme vymluvené a těšíme se na pohodu domova, ale tyto veletrhy jsou pro nás vždy zpestření :). 

Kde nás tento rok uvidíte?

První veletrh máme úspěšně za sebou a další dva nás čekají :).

World of beauty & spa 27. – 28. září 2019

Stříbrné vánoční dny 12. - 15. prosince 2019