OČNÍ OKOLÍ

Jak je to s očními produkty? Jsou opravdu tak nutné nebo stačí krém na celý obličej?


Oční okolí potřebuje jinou péči

Pleť očního okolí je mnohem tenčí. Obsahuje méně kolagenu, podkožního tuku i mazových žláz. V této části obličeje se jako první projevují známky stárnutí. Je potřeba ji věnovat větší péči a také volit produkty, které mají lehčí strukturu než klasické pleťové krémy. Zároveň to musí být produkty, které nedráždí oční okolí.

edited-10

VRÁSKY A DALŠÍ PROBLÉMY

Opuchlé, nateklé oči a váčky pod očima... to jsou další problémy spojené s očním okolím. Oči jsou unavené a během dne je častěji mhouříme. Právě těmito problémy pozvolna vznikají vějířkovité mimické vrásky okolo očí, které se později prohlubují. Právě oční krém/sérum posiluje pružnost, odolnost jemné pokožky a jsou prevencí proti vzniku vrásek. Skvělé jsou i masky na oční okolí, které hloubkově vyživují pleť.

Aplikace

Aplikace pomocí jemného vklepávání krému zabraňuje, spolu s vhodnými účinnými látkami, usazování vody pod očima a vznik váčků

Podklad pod líčení

V oblasti očí je velice málo mazových žláz, proto je oční okolí nejsušší místo tváře. Pokud nanesete ještě makeup, tak suché místa akorát zvýrazníte. Tím, že použijete oční produkt, makeup déle vydrží.