JE NĚKDO, KDO TĚ INSPIRUJE?

Denně mě inspirují mé klientky, se kterými můžu prožívat jejich životy, obdivovat jejich talenty, tvořivost, statečnost, vzdělanost a životní moudrost. Setkávám se s lidmi, kteří mě prostřednictvím sebe chtějí něco předat. Ať je to myšlenka nebo inspirace, třeba zrovna k novému tvoření.

Ke kosmetice mě inspirovala už moje maminka. Vždy mi udělala velikou radost nějakým krémem, šamponem, tubičkou či rtěnkou.

Kosmetika z Mrtveho more HB Eva otazka

Další inspirace přišla ke mně přes mojí kosmetičku Alenku. Byla jsem její zákaznice a vzpomínám si na ten první dotek a vůni kosmetiky, kterou mě Alenka ošetřovala. Nebála jsem se jí říct, jakou má krásnou práci a že jí moc obdivuji. Sama mi nabídla, ať jdu do kurzu a vrátím se s certifikátem.

Největší inspirací jsou pro mě lidé, které mám ráda, se kterými jsem pravidelně v kontaktu, se kterými můžu tvořit, obdivovat je za jejich práci, vytrvalost a laskavost.

Vždy jsem byla otevřená novým věcem, proto mi přišla do života veliká inspirace, a to pracovat ve firmě Kosmetika z Mrtvého moře. Neustále mě inspiruje, otevírá obzory a posouvá výš. Každá nová tvář spokojené ženy je pro mě tou největší inspirací, která mi dává ten nejkrásnější pocit.


Láká Vás návštěva Izraele? Inspirujte se naším článkem a kupte si letenky :).