Kouzelná kyselina hyaluronová

Už od 60.let minulého století se kyselina hyaluronová stala zázrakem v lékařství. Jako první byla využívána pro léčbu popálenin, kožních vředů a jako přísada do očních kapek. Později ovládla i kosmetický průmysl. 

 

Proč je tato kyselina tak zázračná?

Kyselina hyaluronová je tělu běžně přirozená molekula. V lidském těle se vyskytuje za oční  čočkou i v kožní tkáni. Jak člověk stárne kyselina se z těla vytrácí, naše pleť se snáze vysušuje a ztrácí mladistvou elascititu.

-          Dodává pleti přužnost

-          Zajišťuje účinnou hydrataci

-          Snižuje známky stárnutí

-          Zmírňuje problémové projevy pleti

-          Vyplňuje vrásky a pomáhá oddalovat vznik nových

-          Zjemňuje a osvěžuje pleť

-          Podporuje tvorbu kolagenu

-          Má regenerační účinky

-          Chrání kůži před zevními vlivy

-          Brání vzniku jizev a urychluje hojení ran

-          Je to nejčastěji používaná látka v kosmetice (v šamponech a sérech)

 

V jakých výrobcích ji u nás najdete?

 Výstřižek (5)

Zdroj: vlastní

Slupovací bahenní maska

Tato černá slupovací maska s kyselinou hyaluronovou pokožku krásně vyčistí a zbaví pórů. Pleť bude pak krásně hydratovaná a budou viditelně potlačené známky únavy. Masku používejte 1x týdně. 

Multiaktivní denní krém s kyselinou hyaluronovou a kaviárem

Krém vyživuje a vyhlazuje pokožku. Díky němu bude pleť jemná a hebká na dotek, hydratovaná a vypnutá. Kaviár zase slouží jako skvělá prevence proti vzniku vrásek a ochablosti kůže

Multiaktivní noční krém s kyselinou hyaluronovou a kaviárem

Tento krém bude skvěle doplňovat jeho denní verzi, také bude podporovat pevnost pokožky, pomáhat předcházet vráskám a vyhlazovat pokožku. Nanášejte ho před spaním krouživými pohyby na vyčištěnou pleť, dokud se nevstřebá. 

Multiaktivní sérum s kyselinou hyaluronovou a kaviárem

Sérum ošetřuje příznaky stárnutí pokožky, vrásek, suchost, křehkost pokožky a ztrátu vlhkosti. Je založeno na složkách, které podporují anti-aging aktivitu. Ideální je ho používat denně před hydratačním krémem. 

Multivitamínové pleťové kapsle

Pleťové kapsle obsahují variaci aktivních složek pro maximální vypnutí pleťi. Efektivně bojují s vráskami a obnovují přirozenou pružnost pokožky. Pro nejefektivnější výsledek doporučujeme používat kapsle na noc. Již ráno ucitíte jak je pokožka revitalizovaná, hydratovaná a vypnutá.


Chcete se podívat k Mrtvému moři? Víte, na co si dát pozor? Přečtěte si náš článek :)