Proč ses rozhodla podnikat?

Proč ses rozhodla podnikat?

Vždy jsem toužila po tom, abych měla vlastní firmu. Vůbec jsem nevěděla jakou, a nevěděla jsem, co chci v životě dělat. Jediné, co jsem věděla bylo to, že mě fascinuje, když má někdo firmu a může ji sám vybudovat. Po své praxi na obchodně ekonomickém oddělení Velvyslanectví ČR v Izraeli mě napadlo zaplnit díru na trhu.

Založit poradenskou společnost, která bude pomáhat izraelským podnikatelům a firmám v ČR a naopak. Kvůli velké jazykové bariéře (v ČR mluví hebrejsky velmi málo lidí, a v Izraeli jich také moc česky nemluví) dochází mezi těmito dvěma zeměmi v podnikatelském světě ke zkratům v komunikaci. Přesvědčila jsem svého manžela, abychom takovou firmu založili.

Kosmetika z Mrtveho more HB otazka pro Petru Uzan

Rozhodnutí to bylo pro něho těžké. Na rozdíl ode mně, on o podnikání nesnil:). Naše začátky byly krušné, ale s velkou pílí, odvahou a vytrvalostí jsme je přestáli. Časem jsme k poradenské činnosti přidali i dovoz a prodej kosmetiky z Mrtvého moře. Byla to reakce na rostoucí poptávku rodiny a známých po výrobcích z Izraele, které jsme jim vozili jako dárky. No a tak to nějak všechno začalo :). 

Kdybyste měli jakýkoli dotaz ohledně podnikání, dovozu kosmetiky nebo složení kosmetiky, napište nám ho a Péťa Vám určitě odpoví.


Chcete se podívat k Mrtvému moři? Víte, na co si dát pozor? Přečtěte si náš článek :).