JAK CHRÁNIT POKOŽKU?

Naše pokožka je neustále vystavována spoustě drobných rizik. Pokud si například teď v létě rádi užíváte krás přírody, ke kterým patří chození na bosých chodidlech v trávě nebo trávení času na sluníčku, měli byste myslet také ochranu vaší pokožky. Co nepříjemného vás může potkat a jak můžete své pokožce pomoci?

PÉČE O NOHY

V létě vás víc než kdy jindy může trápit podráždění, vysušení, hrubost nebo popraskání nohou. Skvělým pomocníkem v této situaci vám bude Tělové máslo mošus, který kromě zjemnění pokožky také zmírňuje projevy ekzému a ulevuje od svědění. Po použití budou nohy opravdu hydratované

telova masla kosmetika kesem

DROBNÁ PORANĚNÍ

Pobyt v přírodě s sebou někdy přináší i nepříjemnosti jako je svědění, bodnutí hmyzem, odřeniny, spálení sluncem nebo zarudnutí. Jako rychlá a univerzální záchrana vám může sloužit přírodní čistící a dezinfekční gel z rostliny Aloe vera, který krásně hydratuje a postižené místo také zchladí.

Pro zmírnění podráždění a zarudnutí pokožky využijte Intenzivní bahenní krém na tělo, který pokožku hydratuje a zjemní. Mnoha našim zákazníkům pomohl i od ekzémůKrém chrání pokožku před sluncem a neobsahuje parabeny.